Slee Aquaria matrace 90 x 200 cm - výprodej z expozice
Kód: 10228/90Související produkty
Detailní popis produktu
Akce - výprodej z expozice
Matraci Aquaria v rozměru 90 x 200 cm vyprodáváme z expozice. Matrace je vystavena na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova, a tak může jevit menší známky opotřebení.
Předpokládané datum doručení se může změnit dle aktuálních možností skladníků a dopravců. Matraci je třeba důkladně zabalit, převést na centrální sklad a připravit na expedici. Proto se může datum doručení prodloužit. Děkujeme za pochopení.
Základní informace
Aquaria je matrace, která patří do kolekce matrací Slee Professional. Tato kolekce se vyznačuje nejen kvalitním zpracováním použitých pěn, což potvrzuje vysoká objemová hmotnost, ale také navíc kvalitním zpracováním potahů. Použité pěny v matraci jsou vyráběny v Německu. Výroba jádra matrace a potahu je prováděna v České republice.
Slee Aquaria je partnerská matrace vyrobena z nejnovějších hybridních pěn s otevřenou buněčnou strukturou a celkovou výškou 22 cm.
Matrace je vyrobena z tří vysoce kvalitních hybridních pěn nové generace o objemové hmotnosti 37 kg/m3 od německého výrobce Carpenter. Jedná se o partnerskou matraci, kde je z jedné strany matrace měkčí a z druhé tužší.
Matrace je vhodná pro použití na lamelový rošt. Nosnost matrace činí 120 kg.
Potahová látka
Jádro matrace je umístěno v potahu Aloe Vera. Potah je po celém obvodu opatřen zipem a lze ho tedy rozdělit pro snadné praní na 2 části. Potah je pratelný na 60 °C.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- hybridní pěna (37 kg/m3) - zelená
- hybridní pěna (37 kg/m3) - fialová
- hybridní pěna (37 kg/m3) - modrá
Potah matrace:
- Aloe Vera - 100 % polyester
- snímatelný a pratelný na 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VýprodejMatrace 90x200 cm |
|---|---|
| EAN: | 1000500884536 |
| ? Maximální nosnost: | 120 kg |
| Tuhost matrace: | 6 - střední, 8 - středně tvrdá |
| Partnerská matrace: | Ano |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 22 cm |
| Výška jádra matrace: | 20 cm |
| Složení jádra matrace: | Hybridní pěna |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 60 °C |
| Standardní potah: | Aloe Vera - 100% polyester |
| Volitelný potah: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
