O nás

Posláním společnosti Sleep Centrum je přinášet lidem kvalitní spánek. Milujeme spánek a chceme naši lásku ke spánku předat i našim zákazníkům.

Všechno, co v naší firmě děláme, je zaměřené na naše zákazníky. Nejsme jen prodejce matrací a postelí. Naším záměrem je, aby naši zákazníci dobře a zdravě spali. Proto o každého zákazníka pečujeme už od úvodní návštěvy prodejny. Analyzujeme, kdo bude postel využívat, jeho tělesnou konstituci a všechny drobné detaily, které nám pomohou doporučit ten nejvhodnější produkt.

Trváme na tom, že se naši zákazníci musí díky tomu, že v naší posteli spí, probouzet ráno odpočinutí a plní energie. Naše produktové portfolio se zaměřuje na střední až vyšší kvalitu. Zákazník u nás nenajde diskontní nabídky nekvalitních výrobků. Pokud výrobky nesplňují nebo přestanou splňovat vysoký stupeň kvality, který je pro nás zásadní, z nabídky tyto produkty vyřazujeme.

Naší přidanou hodnotou je poradenství a poctivý zájem. Stovky našich spokojených a vracejících se zákazníků nám denně svou přízní dokazují, že jsme se vydali správnou cestou a naše filozofie se vyplácí. Cítíme naši práci jako poslání, a proto se celou dobu řídíme sloganem: Sleep Centrum – probouzejte se šťastní...

 

Představení společnosti

Naše firma Sleep Centrum si za 11 let své existence na českém trhu vybudovala velmi silnou pozici. Těší nás, že Sleep Centrum se za poměrně krátkou dobu stalo v segmentu spánkových systémů (postele, rošty, matrace, anatomické polštáře, lůžkoviny) respektovaným partnerem pro dodavatele a důvěryhodným prodejcem pro zákazníky.

Podařilo se nám to nejen díky dobré znalosti trhu a jasné obchodní strategii, ale také díky serióznímu přístupu k obchodním partnerům i k zákazníkům. Dlouhodobě se snažíme, aby jméno firmy bylo spojováno s kvalitou, odborností prodeje a vysoce profesionálními službami.

Spolupracujeme výhradně s prověřenými výrobci a dodavateli, případně s distributory, kteří mají pro ČR výhradní zastoupení. Jsme hrdí na to, že co do objemu kontraktů jsme pro mnohé z nich nyní vůbec největšími odběrateli, případně nám patří příčky na předních pozicích.

I díky tomu můžeme zákazníkům garantovat, že námi nabízený sortiment splňuje veškeré jakostní i hygienické normy. U většiny výrobků jsme také schopni doložit, že použité materiály prošly certifikací a odpovídají nejpřísnějším evropským normám. Týká se to zejména produktů, které jsou určeny pro zdravotnická zařízení, poskytovatele nejrůznějších sociálních služeb či pro hotely a jiná ubytovací zařízení.

 

Hlavní události firmy

 • 2011 - Založení společnosti, otevření e-shopu www.sleepcentrum.cz a prodejny na Praze 5.
 • 2012 - Vystavujeme na veletrhu ForFurniture. Získali jsme ocenění za nejlepšího prodejce PerDormire a Tempur.
 • 2013 - Otevřeli jsme novou prodejnu na Praze 9. Obhájili jsme post nejlepšího prodejce PerDormire a Tempur.
 • 2014 - Na trh jsme uvedli vlastní kolekci matrací a zahájili jsme spolupráci s rodinnou firmou FlexyFlex.
 • 2015 - Došlo k redesignu e-shopu a zrekonstruovali jsme prodejnu na Praze 5. Získali jsme ocenění nejlepšího prodejce matrací FlexyFlex. Provedli jsme průzkum spánku, který byl velice úspěšný a převzal ho například i server lidovky.cz.
 • 2016 – Přestěhovali jsme centrálu a sklady do větších prostorů na adrese Kolovečská 1938/2. Tento krok nám pomohl k růstu a umožnil nám držet větší množství zboží na skladě. Opět jsme se stali nejlepším prodejcem matrací FlexyFlex.
 • 2017 – Dochází k růstu obratu a prodaných matrací. Obhájili jsme pozici nejlepšího prodejce matrací FlexyFlex. Stali jsme se významnými partnery společností Vegas, Vykona a Ahorn. Na naší prodejně se natáčela reportáž do pořadu Receptář prima nápadů, kde jsme radili divákům s výběrem sortimentu pro zdravý spánek.
 • 2018 - Naše články o zdravém spaní měly velký úspěch. Rekonstrukce prodejny na Praze 9. Znovu jsme se stali nejlepšími prodejci matrací FlexyFlex a také významnými partnery společností BMB, Ahorn, Vykona a Vegas. 
 • 2019 - Tento rok nám přinesl další růst. Opět jsme se stali nejlepšími prodejci firmy FlexyFlex. Pokračujeme jako významný partner společností BMB, Vykona, Ahorn a Vegas. 
 • 2020 – Přestěhovali jsme prodejnu na Praze 5 do větších prostor a můžeme vám tak prezentovat ještě více expozičního zboží. Představili jsme nové logo. Z důvodu šíření Covidu došlo k uzavření prodejen. I přes veškeré problémy se nám podařilo v této nelehké době docílit růstu. Zavedli jsme automatizaci e-shopových objednávek, tento krok nám pomohl k dalšímu růstu e-shopu. Navýšili jsme skladové zboží na 7 000 položek. Znovu jsme se stali nejlepšími prodejci firmy FlexyFlex. I v tomto roce jsme byli významnými partnery společností BMB, Vykona, Ahorn a Vegas.
 • 2021 – Došlo k dalšímu velkému růstu obratu, a to i přes uzavření prodejen z důvodu pandemie. Provedli jsme redesign e-shopu. Ke konci roku jsme drželi skladem až 15 000 položek. Navýšili jsme skladovou plochu v objektu centrálního skladu na adrese Kolovečská, Praha 5. Znovu jsme se stali nejlepšími prodejci firmy FlexyFlex. Patříme k největším odběratelům společností Vegas a BMB. Jsme významným partnerem společností Ahorn a Vykona.

 

Video hlavní události firmy rok 2011 - 2021

 

Galerie hlavní události firmy