Dárkové balíčky

darkovebalickyNevíte čím obdarovat vaše blízké k vánocům nebo k narozeninám? Buďte letos originální a darujte jim dárkový balíček pro lepší spánek.

Vánoční dárkový balíček, dárkový balíček k narozeninám, dárkový balíček k svátku, dárkový balíček na Valentýna, dárkový balíček pro ženy, dárkový balíček pro muže, dárkový balíček pro babičku či dědu. Jeden dárkový balíček a tolik příležitostí, při kterých ho můžete někomu darovat a udělat tak radost a hlavně zkvalitnit obdarovanému spánek.

Produkty v balíčku jsou pečlivě vybírány tak, aby vašim nejbližším pomohly vylepšit jejich spánek. Uvaří si kvalitní čaj, posadí se do křesla a přečtou si o tom, jak mohou zkvalitnit svůj spánek. S usínáním jim pak pomohou tablety s bylinným extraktem, oblíbená maska na spaní Daydream a špunty do uší poskytnou klid a dokonalou tmu.

Nejprodávanější

4 položek celkem
balicek zena
1 359 Kč / ks

Nevíte čím obdarovat ženu pod stromeček nebo k narozeninám? Buďte letos originální a darujte jí dárkový balíček pro lepší spánek.

DARBAL2
balicek univerzalni
1 149 Kč / ks

Nevíte čím obdarovat vaše blízké pod stromeček nebo k narozeninám? Buďte letos originální a darujte jim dárkový balíček pro lepší spánek.

DARBA5
balicek cestovni 2 s
999 Kč / ks

Nevíte čím obdarovat vaše blízké pod stromeček nebo k narozeninám? Buďte letos originální a darujte jim dárkový balíček pro lepší spánek na cestách.

DARBAL1
balicek muz
1 229 Kč / ks

Nevíte čím obdarovat muže pod stromeček nebo k narozeninám? Buďte letos originální a darujte jim dárkový balíček pro lepší spánek.

DARBAL3