Every

Kontinentální postele značky Every

Kontinentální postele, Boxspring postele, Americké postele. Tři různé názvy pro jednu postel, která bude představovat dominantu Vaší ložnice. Pod těmito názvy se skrývá vysoká, robustní, čalouněná postel, která se skládá z několika vrstev.

Výrobce Every nabízí dva typy kontinentálních postelí - kolekci Every Emotion a Every Hanysen Mona Lucy. Součástí postelí nejsou matrace, ty je potřeba dokoupit zvlášť.

A jaký je rozdíl mezi těmito kolekcemi? 

Postele Every Emotion mají v boxu umístěný pružinový systém, zatímco postele Every Hanysen mají v boxu umístěnou základnu z laťových roštů.

KolePostel Hanysen Mona Lucykce Hanysen Mona Lucy

Základ postele v této kolekci tvoří boxy s laťovými rošty.

Vysoká, rozměrově nadstandardní kontinentální postel Hanysen Mona Lucy bude představovat dominantní prvek Vaší ložnice.

U konstrukce postele Mona Lucy je velmi důležitá pevnost a stabilita. Nosná konstrukce kontinentální postele Mona Lucy je řešena rámem z dřevotřískových desek, tloušťky 18 mm, jejíž spoje jsou zajištěny lepením a dřevěnými lamelami. Místo pro uchycení nohou je samostatně vyztuženo.

Zadní čelo je zhotoveno z dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm. Tato deska je vyztužena nosnými žebry. Žebra zajišťují stabilitu a tvarovou stálost, jsou připevněna pomocí dřevěných lamel. Čelo má tloušťku, včetně čalounění 13 cm.

Pro čalounění byly zvoleny materiály od renomovaných výrobců s dlouholetými zkušenostmi.

Ceny postele Hanysen Mona Lucy začínají od 43 507 Kč.

Postel Hanysen Mona Lucy si můžete prohlédnout na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova.

Kolekce Every Emotion

Základ postele v této kolekci tvoří podkladový pružinový systém na kterém je uložena matrace.

Pružiny při stlačování uvádějí do pohybu vzduch ve spring-boxu, čímž je optimálně odváděna vlhkost z konstrukce postele a zamezuje se tak případnému tvoření plísní a bakterií. Nosná konstrukce box-springu je zhotovena z rámu z masivního dřeva ke kterému je připevněn roznášecí rošt. V rozích a ve střední části dřevěné konstrukce je výztuha pro montáž nohou. Pro čalounění je vytvořeno dřevěné opláštění, jehož nosné spoje jsou řešeny lepením pomocí dřevěných lamel a nenosné spoje pomocí šroubů s antikorozní úpravou. Tím je zajištěna dokonalá stabilita, nosnost a dlouhá živostnost postele.

Postel Every Emotion - popis boxů

 

Čalounění

Pro čalouněné postele Every Emotion byla vybrána kolekce jednobarevných potahových látek od renomovaných zahraničních firem. V originální jednoduchosti decentního barevného provedení čalounění se snoubí kouzlo a síla. Čalounění tak vhodně zapadá do celkového kontextu postele Emotion.

Katalog

Prohlédněte si katalog kontinentálních postelí Every Emotion >>>

Kontinentální postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.Emotion Every kontinentální postel