Kontinentální postele

Kontinentální postele

Kontinentální postele, Boxspring postele, Americké postele. Tři různé názvy pro jednu postel, která bude představovat dominantu Vaší ložnice.

Pod těmito názvy se skrývá vysoká, robustní, čalouněná postel, která se skládá z několika vrstev. Tradiční kontinentální postel má základní box, ve kterém jsou použity taštičkové pružiny. Spring je anglický název pro pružiny a odtud tedy vychází jeden z názvů pro tyto postele - Boxspring.

Na tento základní box se obvykle pokládá matrace s pružinovou konstrukcí a na tuto matraci se umisťuje třetí vrstva, kterou je topper. Tato vrchní matrace je jen třešničkou na dortu a doplňuje výsledný komfort ležení.

V dnešní době se kontinentální postele přizpůsobily požadavkům zákazníků, a tak se lehce odklonily od tradičního složení.

V naší nabídce naleznete mimo jiné kontinentální postele, jejichž základnou je rám s lamelami, ke kterému je přičalouněné vzdušné pružinové jádro. Další variantou je box s kvalitním laťkovým roštem. Na tyto boxy se poté pokládá matrace, popřípadě také topper. Velikou výhodou a praktickým doplňkem u některých kontinentálních postelí je také úložný prostor.

Aktuálně naše nabídka obsahuje kontinentální postele Every, Slumberland, MAWS a New Design.

Pro aktuální nabídku kontinentálních postelí nás neváhejte kontaktovat >>>

Na našich prodejnách můžete zakoupit kontinentální postele těchto značek: