Vážení zákazníci, v souladu s usnesením vlády jsou naše prodejny dočasně uzavřeny. E-shopové objednávky jsou vyřizovány v běžném režimu. Více informací >>>

Segmentové rošty

Segmentové rošty (také talířové) patří ke špičce mezi ortopedickými rošty. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dobré ortopedické vlastnosti po celé své ploše. U některých typů segmentových roštů můžete navíc nastavit tuhost jednotlivých segmentů a docílit tak různé tvrdosti v různých částech postele, přesně podle Vašich potřeb. 

Rám roštu se vyrábí ze dřeva - to je většinou opatřeno fólií, aby se do roštu nedostávala vlhkost a dobře se udržoval od nečistot. Jednotlivé segmenty se vyrábějí z velmi odolných plastových částí.

V naší nabídce najdete velice oblíbené segmentové rošty od firmy Ahorn, které přinášejí vynikající poměr mezi kvalitou a cenou.

Přijďte si vyzkoušet segmentové rošty na našich prodejnách.

 
 

Nejprodávanější

10170
1130011017011300
Značky
Atypický rozměr roštu
Nosnost roštu
Počet lamel
Polohování roštu
Rozměr
Výška roštu
Způsob polohování

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Ahorn Varion rošt Doprava zdarma 2467/80
  Segmentový rošt Varion
  3 týdny
  Rošt, jehož lehací plochu tvoří segmenty (výkyvné talíře), u kterých lze regulovat tuhost v ramenní a bederní oblasti podle potřeby.

  od 10 170 Kč / ks
 • Ahorn Varion HN rošt Doprava zdarma 2468/80
  Segmentový rošt Varion HN
  3 týdny
  Rošt, jehož lehací plochu tvoří segmenty (výkyvné talíře), s ručním polohováním hlavy a nohou.

  od 11 300 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací