MAWS

Kontinentální postele značky MAWS

Kontinentální postele, Boxspring postele, Americké postele. Tři různé názvy pro jednu postel, která bude představovat dominantu Vaší ložnice. Pod těmito názvy se skrývá vysoká, robustní, čalouněná postel, která se skládá z několika vrstev.

Kontinentální postele MAWS jsou nabízeny v různých barevných provedeních a také s různými čely - čela jsou různě tvarována.

Složení kontinentálních postelí MAWS

Vzdušné pružinové jádro, textilie, pěna a duté vlákno jsou pevně přičalouněny k lamelovému masivnímu rámu. Masivní dřevěný nepolohovací rám s lamelami umožňuje přístup do úložného prostoru z bočních stran postele. Na tento box s pružinami typu Bonell se poté pokládá matrace a pro maximální komfort také topper.

Velký úložný prostor postele s odvětráváním zajišťuje kvalitní větrání Vaší postele a tím i podporuje delší životnost matrace. Konstrukce hlavního rámu postele je navržena tak, aby zabránila sklouznutí horní matrace a Vám byl zaručen klidný spánek.

Přehled kontinentálních postelí MAWS

mawsboxspring_prehled

Katalog

Prohlédněte si katalog nejen kontinentálních (boxspring) postelí >>>

Ceny kontinentální postele MAWS začínají na ceně 19 099 Kč bez matrací.

Kontinentální postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.

Kontinentální postel Lara