New Design

Čalouněné postele jsou vyráběny v širokém množství látek a motivů a nabízí pocit pohodlí a příjemného spánku. Čalounění dodává posteli měkkost a příjemný vzhled, který zajišťuje pocit tepla a pohodlí.

Čalouněné postele New Design jsou rozděleny do 2 kategorií - modelových řad.

Modelová řada Top Exclusive

Top exclusive je modelová řada postelí, která se vyznačuje osobitým vzhledem a pečlivým zpracováním do toho nejmenšího detailu.

Modelová řada Extra

Základní modelová řada postelí Extra je vyrobena s ohledem na dobré užitné vlastnosti za nejnižší ceny.

Katalog

Prohlédněte si katalog čalouněných postelí včetně cen >>>

Vystaveno na prodejně

Na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova jsou vystavené následující postele: 

Postel Lusso v rozměru 180 x 200 cm, látka č. 52, nohy č. 1, postel v provedení s rošty ND3. Ukázka varianty postele Lusso:

postel Lusso New Design

Další postelí vystavenou na naší prodejně je postel Lusso s čelem postele Vita v rozměru 180 x 200 cm, potahové látce č. 83. Nohy č. 5, rošty ND4. Ukázka varianty postele Vita:

Postel Vita New Design

Třetí postelí vystavenou na prodejně je postel Quatro v rozměru 90 x 200 cm, v potahové látce č. 105. Nohy č. 3 a ve variantě s roštem ND3. Varianta postele Quatro:

postel Quatro

Čalouněné postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.