New Design

Čalouněné postele jsou vyráběny v širokém množství látek a motivů a nabízí pocit pohodlí a příjemného spánku. Čalounění dodává posteli měkkost a příjemný vzhled, který zajišťuje pocit tepla a pohodlí.

Čalouněné postele New Design jsou rozděleny do 3. kategorií - modelových řad.

Modelová řada Top Exclusive

Top exclusive je modelová řada postelí, která se vyznačuje osobitým vzhledem a pečlivým zpracováním do toho nejmenšího detailu.

Modelová řada Luxus

Postele modelové řady Luxus jsou jedinečným produktem, který za příznivou cenu nabízí rozumnou vyváženost mezi designem a komfortem.

Modelová řada Extra

Základní modelová řada postelí Extra je vyrobena s ohledem na dobré užitné vlastnosti za nejnižší ceny.

Katalog

Prohlédněte si katalog čalouněných postelí včetně cen >>>

Vystaveno na prodejně

Na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova jsou vystavené následující postele: 

Postel Lusso v rozměru 180 x 200 cm, látka č. 52, nohy č. 1, postel v provedení s rošty ND3. Ukázka varianty postele Lusso:

postel Lusso New Design

Další postelí vystavenou na naší prodejně je postel Lusso s čelem postele Vita v rozměru 180 x 200 cm, potahové látce č. 83. Nohy č. 5, rošty ND4. Ukázka varianty postele Vita:

Postel Vita New Design

Třetí postelí vystavenou na prodejně je postel Quatro v rozměru 90 x 200 cm, v potahové látce č. 105. Nohy č. 3 a ve variantě s roštem ND3. Varianta postele Quatro:

postel Quatro

Čalouněné postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení