Vestavné skříně, vestavěné skříně na míru Praha

Šatní skříně již nemusí být pouze úložným prostorem, nové materiály totiž umožňují vytvořit nádherný designový doplněk interiérů. Nabízíme vestavěné skříně na míru vhodné pro jakýkoli prostor. Samozřejmostí je možnost vybrat si z velkého množství materiálů, barev a doplňků.

Systémy dveří pro skříně na míru

Rámy dveří jsou klíčovou součástí vestavěné skříně na míru. Vhodným výběrem tvaru a barev dosáhnete dokonalého sladění vestavěné skříně a okolního prostoru. Nejčastěji využívaným systémem jsou posuvné dveře hliníkové, dále nabízíme posuvné dveře ocelové, otevírací dveře nebo skládací dveře.

 

Výplně dveří pro skříně na míru

Nejčastější a nejoblíbenější výplň posuvných dveří je laminovaná dřevotříska. Předností této výplně je velmi snadná údržba a samozřejmě také nízká cena. Další velmi častou používanou výplní je zrcadlo. Dále nabízíme pro skříně na míru Dýhu, Lacobel, Lacomat, Matelux, Connex čirý nebo Connex mléčný.

 

Zástavby pro skříně na míru

Při koupi skříně na míru je důležité také myslet na to, co není na první pohled vidět. Dobře navrhnutá zástavba Vám totiž uvnitř skříně uchová pořádek a čistotu, vše vždy najdete tam, kde potřebujete. Zástavby vyrábíme ze vzhledných a přesto velmi odolných materiálů.

 
 

Doplňky pro skříně na míru

Pro skříně na míru nabízíme léty prověřené doplňky, které ve Vaší domácnosti pomohou udržet pořádek a ulehčí každodenní život. Využít můžete například systémy drátěných košů, zásuvky, šatní doplňky, kvalitní kravatníky nebo sponové věšáky na šaty.

 

Šatní a vestavěné skříně na míru pro nás vyrábí Halbos, společnost s dlouholetou tradicí.

HALBOS, společnost s dlouholetou tradicí, je synonymum pro originální a vysoce kvalitní nábytek a vestavěné skříně na míru. Od roku 1993 HALBOS nabízí zakázkovou, nikoli sériovou výrobu nábytku. Výroba se vyznačuje velmi vysokou náročností na kvalitu nábytku, přesnost a pečlivost a to po celou etapu výroby. HALBOS vyrobil a namontoval téměř 10 000 kusů vestavěných skříní odlišného provedení a tomu odpovídá stejně vysoký počet spokojených zákazníků.

Samozřejmostí je vysoce zodpovědný přístup všech zainteresovaných zaměstnanců ve všech fázích, od objednávky až po montáž na místě naším pracovníkem.

Pro kalkulaci ceny nás neváhejte kontaktovat.