Slee Trixie matrace 90 x 200 cm - výprodej z expozice
Kód: 11532/90Související produkty
Detailní popis produktu
Akce - výprodej z expozice
Matraci Trixie v rozměru 90 x 200 cm vyprodáváme z expozice. Matrace byla vystavena na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova, a tak může jevit menší známky opotřebení. Nyní je uskladněna na centrálním skladě. Barva jádra matrace se může lišit, nemá to však vliv na vlastnosti matrace.
Základní informace
Trixie je matrace, která patří do kolekce matrací Slee Professional. Tato kolekce se vyznačuje nejen kvalitním zpracováním použitých pěn, což potvrzuje vysoká objemová hmotnost, ale také navíc kvalitním zpracováním potahů. Použité pěny v matraci jsou vyráběny v Německu. Výroba jádra matrace a potahu je prováděna v České republice.
Trixie je kvalitní matrace určená pro zákazníky kteří mají rádi vysokou vrstvu paměťové pěny a přitom preferují spíše tvrdší matraci. Jedná se o špičkovou matraci vyrobenou v kombinaci paměťové a studené pěny a celkovou výškou 23 cm.
Horní vrstva matrace je vyrobena z kvalitní paměťové pěny o objemové hmotnosti 50 kg/m3 od německého výrobce Eurofoam. Paměťová pěna má navíc antidekubitní zónování, které navíc slouží pro dostatečný odvod vlhkosti z matrace. Spodní vrstva matrace je vyrobena z kvalitní studené pěny o objemové hmotnosti 40 kg/m3 od německého výrobce Eurofoam.
Matrace je vhodná pro použití na lamelový rošt. Nosnost matrace činí 140 kg.
Potahová látka
Jádro matrace je umístěno v potahu Sweet K. Potah je po celém obvodu opatřen zipem a lze ho tedy rozdělit pro snadné praní na 2 části. Potah je pratelný na 60 °C.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- paměťová pěna (50 kg/m3)
- studená pěna (40 kg/m3)
Potah matrace:
- Sweet K - 100 % polyester
- snímatelný a pratelný na 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VýprodejMatrace 90x200 cm |
|---|---|
| EAN: | 1000550210385 |
| ? Maximální nosnost: | 140 kg |
| Tuhost matrace: | 8 - středně tvrdá |
| Partnerská matrace: | Ne |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální |
| Celková výška matrace: | 23 cm |
| Výška jádra matrace: | 20 cm |
| Složení jádra matrace: | Paměťová pěna, Studená pěna |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 60 °C |
| Standardní potah: | Sweet |
| Volitelný potah: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
