New Design

Kontinentální postele New Design

Kontinentální postele, Boxspring postele, Americké postele. Tři různé názvy pro jednu postel, která bude představovat dominantu Vaší ložnice. Pod těmito názvy se skrývá vysoká, robustní, čalouněná postel, která se skládá z několika vrstev.

Kontinentální postele New Design jsou nabízeny v různých barevných provedeních a také s různými čely - čela jsou různě tvarována. Boxspring postele mají důmyslný systém odvětrávání a unikátní úložný prostor přístupný od nohou s možností polohování.

Kontinentální postele New Design se dělí na dvě modelové řady - Premium a Extra.

Složení kontinentálních postelí New Design Premium

Vzdušné pružinové jádro, textilie, pěna a duté vlákno jsou pevně přičalouněny k lamelovému masivnímu rámu. Masivní dřevěný polohovací rám s lamelami umožňuje přístup do úložného prostoru od nohou. Na tento box s pružinami se poté pokládá matrace a pro maximální komfort také topper.

Dostatečně velký úložný prostor postele s odvětráváním zajišťuje přívod vzduchu k matracímKonstrukce hlavního rámu postele je navržena tak, že zabraňuje skluzu horní matrace.

Přehled kontinentálních postelí New Design Premium

clanek_nd_boxpringpremium

Složení kontinentálních postelí New Design Extra

Postele Box Spring Extra jsou postele, které jsou složené z kvalitních materiálů a nabízí tak maximální relaxaci a odpočinek. Základním prvkem postele je velmi pevný rám s velkým úložným prostorem. Poté následuje lamelový rošt z masivního dřeva, který výrazně přispívá k pohodlí a životnosti postele. 

Na tomto lamelovém roštu je umístěna pružinová matrace s vyšší pevností, vzdušností a nadstandartní výškou. Pro maximální komfort můžete umístit na matraci ještě topper a znásobit tak pocit pohodlí.

Přehled kontinentálních postelí New Design Extra

clanek_nd_boxpringextra

Katalog

Prohlédněte si katalog nejen kontinentálních (boxspring) postelí včetně cen >>>

Ceny kontinentálních postelí New Design Premium začínají na akční ceně 21 890 Kč bez matrací v provedení s otevíráním z boku.
Ceny kontinentálních postelí New Design Extra začínají na ceně 15 990 Kč bez topperu.

Kontinentální postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.

Postel Palladio - new design