Slee Alyssa matrace 90 x 200 cm - výprodej z expozice
Kód: 10240/90Související produkty
Detailní popis produktu
Akce - výprodej z expozice
Matraci Alyssa v rozměru 90 x 200 cm vyprodáváme z expozice. Matrace je vystavená na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova, a může tak jevit menší známky opotřebení.
Předpokládané datum doručení se může změnit dle aktuálních možností skladníků a dopravců. Matraci je třeba důkladně zabalit, převést na centrální sklad a připravit na expedici. Proto se může datum doručení prodloužit. Děkujeme za pochopení.
Základní informace
Alyssa je matrace, která patří do kolekce matrací Slee Professional. Tato kolekce se vyznačuje nejen kvalitním zpracováním použitých pěn, což potvrzuje vysoká objemová hmotnost, ale také navíc kvalitním zpracováním potahů. Použité pěny v matraci jsou vyráběny v Německu. Výroba jádra matrace a potahu je prováděna v České republice.
Matrace Slee Alyssa je vysoce kvalitní zónovaná matrace s unikátní konstrukcí. Jedná se o špičkovou matraci vyrobenou z těch nejkvalitnějších PUR a studených pěn s celkovou výškou 22 cm.
Prostřední vrstva matrace je vyrobena z vysoce kvalitní studené pěny o objemové hmotnosti 50 kg/m3 od německého výrobce Carpenter. Ložná plocha matrace je vyrobena z výjimečné teplé pěny PUR s vysokou elasticitou o objemové hmotnosti 35 kg/m3 od německého výrobce Carpenter.
Matrace je vhodná pro uživatele, kteří hledají měkčí a pružnější matraci. Matrace je vhodná pro použití na lamelový rošt. Nosnost matrace činí 120 kg.
Potahová látka
Jádro matrace je umístěno v potahu C180. Potah je po celém obvodu opatřen zipem a lze ho tedy rozdělit pro snadné praní na 2 části. Potah je pratelný na 60 °C.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- PUR pěna (35 kg/m3)
- studená pěna (50 kg/m3)
- PUR pěna (35 kg/m3)
Potah matrace:
- C180 - 100 % polyester, 200 gr/m2
- snímatelný a pratelný na 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VýprodejMatrace 90x200 cm |
|---|---|
| EAN: | 1000500884659 |
| ? Maximální nosnost: | 120 kg |
| Tuhost matrace: | 4 - středně měkká |
| Partnerská matrace: | Ne |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 22 cm |
| Výška jádra matrace: | 20 cm |
| Složení jádra matrace: | PUR pěna, Studená pěna |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 60 °C |
| Standardní potah: | C180 |
| Volitelný potah: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
