MAWS

Čalouněné postele jsou vyráběny v širokém množství látek a motivů a nabízí pocit pohodlí a příjemného spánku. Čalounění dodává posteli měkkost a příjemný vzhled, který zajišťuje pocit tepla a pohodlí.

Čalouněné postele VARIO od českého výrobce MAWS jsou postele s volně loženými matracemi, nadstandardně vysokou lehací plochou a kvalitním lamelovým roštem, který má možnost polohování hlavy.

Rošty mají zdvojené lamely v bederní oblasti umožňující nastavení tuhosti roštu, která souvisí zároveň i s tuhostí matrace. Součástí roštu je stabilizační popruh proti přetížení.

Postele Vario mají přístup do úložného prostoru od nohou.

Přehled čalouněných postelí Vario MAWS

Čalouněné postele Vario MAWS jsou nabízeny v různých barevných provedeních a také s různými čely - čela jsou různě tvarována.

mawsvario_prehled

 

Zboží vystavené na prodejně

Čalouněné postele MAWS Vario jsou vystavené na obou našich prodejnách

Na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova je vystavená postel Vario Impreza, v rozměru 180 x 200 cm, v potahové látce Lotus 2-Beige a postel Vario Selena, v rozměru 180 x 200 cm, v provedení Salvador 13-Silver.

Na prodejně v Praze 9, ulice Drahobejlova je vystavená postel Vario Impreza, v rozměru 180 x 200 cm, v potahové látce Lotus 5-taupe.

Katalog

Prohlédněte si katalog čalouněných postelí >>>

Ceny čalouněných postelí Vario MAWS začínají na ceně 13 990 Kč bez matrací.

Čalouněné postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.

čalouněná postel Vario Sarah