FlexyFlex New Giglio Plus Extra Soft matrace
Kód: FLE06180200 FLE06185195 FLE06190200 FLE061100200 FLE061120200 FLE061140200 FLE061160200 FLE061180200 FLE061200200 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Základní informace
New Giglio Plus Extra Soft je nejměkčí matrace v celé řadě New Giglio Plus, navržená pro velmi jemný a hýčkající pocit při ležení. Díky mimořádně měkkým vrstvám paměťové pěny je ideální volbou pro hubené spáče na boku, kteří potřebují maximální odlehčení tlaku v ramenou a bocích. Celková výška matrace je 23 cm. Potah Cool Sensation má termoregulační vlastnosti a je hypoalergenní.
Pro koho je tato matrace určena?
Matrace je vhodná pro zákazníky, kteří hledají extra měkkou a příjemnou matraci. Je určeně pro ty, kteří spí na boku a mají nižší váhu.
Potahová látka
Matrace je opatřena potahem Cool Sensation, který má termoregulační vlastnosti, odvádí vlhkost z lůžka a působí hypoalergenně. Potah má na jedné straně 2cm vrstvu líné pěny v proševu, na druhé straně je potah opatřen 350 g/m2 výplní dutého vlákna. Matrace je také opatřena 3D postranním lemem, který zaručuje stálou výměnu vzduchu uvnitř matrace. Potah matrace je snímatelný a pratelný na 40 °C.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- studená pěna 35 kg/m3 – 12 cm
- extra soft paměťová pěna 55 kg/m3 – 4 cm
- paměťová pěna 55 kg/m3 – 4 cm
- vnitřní potah
Potah matrace:
- 55 % polyester, 45 % viskóza se změkčující úpravou, 400 gr/m2
- zimní/letní strana
- zimní strana má prošev z paměťové pěny 2 cm
- letní strana s polyesterovým proševem 350 gr/m2
- rukojeti pro snazší manipulaci
- snímatelný a dělitelný na dvě části
- pratelný
- termoregulační látka
Atypické rozměry
Matrace lze vyrobit v různých atypických rozměrech. Ceny matrací s atypickým rozměrem je vždy nutné individuálně kalkulovat. Pro přesnou kalkulaci a objednání matrace v atypickém rozměru nás neváhejte kontaktovat.
Dodací lhůta
Aktuální dodací lhůtu vám rádi sdělíme na vyžádání nebo po přijetí vaší objednávky.
Záruka 10 let
Na matraci lze využít prodloužené záruky prostřednictvím online registrace na stránkách výrobce. Registrace musí být provedena do 3 měsíců od data nákupu. Při platné registraci je záruka na jádro matrace prodloužena na 10 let.
Zjistěte více…
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace – základ zdravého spánku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Maximální nosnost: | 130 kg |
| Tuhost matrace: | 4 - středně měkká |
| Partnerská matrace: | Ano |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 23 cm |
| Výška jádra matrace: | 20 cm |
| Složení jádra matrace: | Paměťová pěna, Studená pěna |
| Atypický rozměr matrace: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 40 °C |
| Dělitelný potah: | Ano |
| Standardní potah: | Cool Sensation |
| Volitelný potah: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
