FlexyFlex Dream Comfort matrace
Kód: FLE04480200 FLE04485195 FLE04490200 FLE044100200 FLE044120200 FLE044140200 FLE044160200 FLE044180200 FLE044200200 Zvolte variantuSouvisející produkty
Kvalitní rošt za dobrou cenu. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón.
Praktický ručně polohovací rošt vhodný pro pohodlné čtení a odpočinek s pevnou středovou částí pro lepší oporu beder.
Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí pro vyšší odolnost proti prudkému zatížení.
Rošt s výklopem nožní části s přístupem do celého úložného prostoru. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón.
Masivní dubová postel Grado v provedení průběžný divoký dub od českého výrobce Ahorn.
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo ze 100% organické bavlny.
Praktický rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem.
Praktický rošt do postele s bočním výklopem (levý) pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici.
Praktický rošt do postele s bočním výklopem (pravý) pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici.
Masivní postel Denerys Live je vyrobena z bukového dřeva, v provedení jádrový buk cink nebo buk průběžný. Postel Live má čelo u hlavy doplněné o koženku v několika...
Postel Star řady Denerys v provedení imitace dřeva je vyráběna z laminofolie v mnoha barevných provedeních. Postel Star má čelo u hlavy doplněné o koženku v několika barevných...
Postel Live řady Denerys v provedení imitace dřeva je vyráběna z laminofolie v mnoha barevných provedeních. Postel Live má čelo u hlavy doplněné o koženku v několika barevných...
Postel Paradise řady Denerys v provedení imitace dřeva je vyráběna z laminofolie v mnoha barevných provedeních. Postel Paradise má čelo u hlavy doplněné o koženku v několika...
Masivní postel Denerys Star je vyrobena z bukového dřeva, v provedení jádrový buk cink nebo buk průběžný. Postel Star má čelo u hlavy doplněné o koženku v několika...
Detailní popis produktu
Základní informace
Dream Comfort je příjemná matrace vhodná pro každodenní použití. Prodyšná pěna o objemové hmotnosti 30 kg/m3 zaručuje ve spojení s termoregulačním potahem svěží a nerušený spánek. Potah je vyroben z kvalitní látky Cool Sensation a je z jedné strany prošit paměťovou pěnou, která dodává matraci potřebný komfort.
Pro koho je tato matrace určena?
Matrace je určena pro zákazníky vyžadující střední tuhost.
Potahová látka
Matrace je dodávána v potahu Cool Sensation.
Podrobné složení matrace
Potah matrace:
- 55 % polyester, 45 % viskóza se změkčující úpravou, 400 gr/m2
- zimní/letní strana
- zimní strana má prošev z paměťové pěny 2 cm
- letní strana s polyesterovým proševem 350 gr/m2
- rukojeti pro snazší manipulaci
- snímatelný a dělitelný na dvě části
- pratelný
- termoregulační látka
Jádro matrace:
- polyuretanová pěna 30 kg/m3 - 18,5 cm
- vnitřní potah
Atypické rozměry
Matrace lze vyrobit v různých atypických rozměrech. Ceny matrací s atypickým rozměrem je vždy nutné individuálně kalkulovat. Pro přesnou kalkulaci a objednání matrace v atypickém rozměru nás neváhejte kontaktovat.
Dodací lhůta
Aktuální dodací lhůtu Vám rádi sdělíme na vyžádání nebo po přijetí Vaší objednávky.
Záruka 5 let
Na matraci lze využít prodloužené záruky prostřednictvím online registrace na stránkách výrobce. Registrace musí být provedena do 3 měsíců od data nákupu. Při platné registraci je záruka na jádro matrace prodloužena na 5 let.
Zjistěte více…
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace – základ zdravého spánku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Maximální nosnost: | 130 kg |
| Tuhost matrace: | 7 - středně tvrdá, 8 - středně tvrdá |
| Partnerská matrace: | Ano |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 21 cm |
| Výška jádra matrace: | 18,5 cm |
| Složení jádra matrace: | PUR pěna |
| Atypický rozměr matrace: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 40 °C |
| Dělitelný potah: | Ano |
| Standardní potah: | Cool Sensation |
| Volitelný potah: | Ne |
Kvalitní matrace New Giglio Plus Hard od italského výrobce FlexyFlex s 4cm vrstvou paměťové pěny.
Kvalitní matrace New Giglio Plus Soft od italského výrobce FlexyFlex s 6cm vrstvou paměťové pěny.
Anti Mite Soft je partnerská matrace nadstandardní výšky s možností volby ze dvou tuhostí.
Natural Bamboo je houževnatá matrace, která je vhodná pro děti, na chaty a chalupy nebo tam, kde není možné použít vyšší matraci.
New Giglio Plus Extra Hard je nejtvrdší matrace v řadě New Giglio Plus, vhodná pro spáče na břiše nebo zádech.
New Giglio Plus Extra Soft je nejměkčí matrace v celé řadě New Giglio Plus, navržená pro velmi jemný a hýčkající pocit při ležení.
Akce - výprodej. Kvalitní matrace New Giglio Plus Soft od italského výrobce FlexyFlex s 6cm vrstvou paměťové pěny.
Akce - výprodej. New Giglio Plus Extra Soft je nejměkčí matrace v celé řadě New Giglio Plus, navržená pro velmi jemný a hýčkající pocit při ležení.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Máme je na jednolůžkách, takže po jenom dobrých zkušenostech byla tato matrace na dvoulůžko jasná volba. Jen pro info, jádro matrace je z jednoho kusu a ta slabší vrstva paměťové pěny je součástí potahu matrace.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
