O značce Vegas

O značce Vegas

Všeobecné informace o výrobci Vegas

Společnost VEGAS byla založená v městě Brest (Bělorusko) s přispěním soukromého kapitálu více západoevropských investorů jako společnost s ručením omezeným (s.r.o.). VEGAS jako právnická osoba je občanem Svobodné Ekonomické Zóny města Brest, což podniku propůjčuje řadu daňových a celních výhod. Společnost se specializuje na výrobu ortopedických matrací a doplňků pro zdravé spaní pod registrovanou značkou "VEGAS".

Geografická pozice produkce je velmi výhodná - město Brest, přes které prochází velmi významná evropská cesta E30, spojující Paříž s Moskvou, se nachází v centru východní Evropy, na hranici mezi Běloruskem a Polskem. Tato firma VEGAS zabezpečuje velmi rychlé dodávky surovin a výrobních komponentů z celé Evropy, jako i rychlou a pohodlnou přepravu výrobků zákazníkovi kdekoli, či do západní nebo východní Evropy.

Produkty - matrace

Společnost pracuje nepřetržitě na zlepšování a rozšiřování svého sortimentu výrobků. V průběhu 10 let se modelová řada matrací rozrostla od pár kusů až po tucty špičkových produktů. Důkaz úspěšného a velmi efektivního vývoje společnosti je skutečnost, že řada modelů, které byly vyvinuté a patentované pod značkou VEGAS, našly široké uplatnění u mnohých jiných výrobců. Seznam produktů, které VEGAS vyrábí, se taktéž rozšířil - teď jsou to ortopedické matrace několik tříd, ortopedické polštáře, lamelové rošty, ložní prádlo.

Matrace VEGAS jsou sjednocené v kolekcích, které jsou určené pro zákazníky s různými nároky a různými finančními možnostmi.

Kolekce "matrace Comfort" je základní kolekce společnosti a pozůstává z matrací na základě nezávislých pružinových bloků; je orientovaná pro široký okruh zákazníků.

Kolekce "matrace Modern" vytvořena pro klienty jdoucích ve stopách současnosti, - v matracích této kolekce jsou použity nejmodernější technologie zajišťující unikátní mikroklima během spánku.

Kolekce "matrace Exclusive" je taktéž vyrobená na základě nezávislých pružinových bloků, díky využití nejnovějších technologií a komponentů "Prémiové" třídy. Tato kolekce je určená pro velmi náročné klienty a klienty zaměřené na luxus a eleganci.

Matrace kolekce "matrace Ecolatex" jsou bezpružinové, vyrobené z kokosových vláken a latexu, skutečných přírodních materiálů.

Matracovou řadu uzavírá kolekce "matrace Active", která je bezpružinová, vytvořená na základě pěn Vegaflex a Vegaflex Pro.

Suroviny a komponenty od předních evropských výrobců a dodavatelů, výrobní technologie ve spojení s managementem kvality podle mezinárodní normy ISO 9001:2000 umožňuje společnosti vyrábět produkty té nejvyšší kvality.

Vývoj

Od vzniku firmy VEGAS, v roku 1997, se zvýšilo množství vyrobených produktů 8-násobně , počet pracovníků 6-násobně a výrobní plocha 20-násobně (12.000 m2). Společnost se pravidelně zúčastňuje největších východoevropských veletrhů. Mnohokrát už byla na soutěžích oceněna řadou různých cen a diplomů. Společnost VEGAS vlastní mnoho vyznamenání od vlády Běloruské republiky za úspěchy v oblasti kvality a také cenu MODDOM 2008 z výstavy v Bratislavě za inovativní řešení kombinace materiálů a lůžkových ploch.

Odbytové trhy

Nejdůležitější odbytové trhy pro výrobky firmy VEGAS jsou v krajinách bývalého Sovětského svazu, jako Bělorusko, Kazachstán, Moldávie, Rusko a Ukrajina. Prezentace a realizace produktů společnosti se uskutečňuje přes široký hierarchický systém regionálních zástupců a dealerů. Od roku 2007 začala společnost expandovat i na trhy východní a střední Evropy - bylo založené zastoupení ve Slovenské republice, v roku 2009 v České a Maďarské republice.

Zjistěte více…