Právě u nás probíhají DNY VELKÝCH SLEV - slevy 5 - 55 % na vybraný sortiment při použití kódu dnyslev-424. Více informací >>>

Potahové látky matrací Vegas

Přinášíme vám kompletní informace o potahových látkách matrací výrobce Vegas.

1. Crystal tex - kolekce matrací Modern

Snímatelný potah Crystal Tex obsahuje viskózová vlákna. Tkanina dýchá a zabezpečuje větrání matrace, díky těmto vlastnostem je vytvořeno příznivé mikroklima pro pokožku spícího člověka. Potah je opatřen technologií Sleep & Clean - což je systém, který umožňuje jednoduchou péči o matraci. Zip matrace se nachází po celém obvodu matrace, takže se potah dá rozdělit na dvě poloviny. Díky tomuto systému můžete vyprat pouze jeden díl potahu, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat.

Výrobce textilií je "Bodet & Horst" (Německo). Bodet & Horst je evropský lídr v textilních inovacích, výrobce světově nejpopulárnějších potahů na matrace a člen prestižních evropských asociací výrobců nábytku do ložnice. Potahy jsou vyráběny na Slovensku.

V potahu Crystal Tex jsou standardně dodávány matrace: Vegas Modern model M1, model M2model M3 a model M4.

Matrace Vegas - kolekce Modern

2. Premium Jacquard - kolekce matrací Exclusive

Luxusní snímatelný potah Premium Jacquard s hedvábím, prošívaný třpytivými zlatavými vlákny kašmíru. Zabezpečuje ideální mikroklima. Zabraňuje přežívání různých roztočů a plísní a má přirozené antibakteriální účinky. Má vynikající termoregulační vlastnosti a poskytuje příjemný pocit v každém ročním období. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií. Výrobce je Monks (Belgie). Váha vrchní potahové látky je 600 g/m2. 

V potahu Premium Jacquard jsou standardně dodávány matrace: Vegas Exclusive model X1, model X2, model X3, model X4model X5, model X6 a model X7.

3. Premium Knitwear - kolekce matrací Exclusive

Snímatelný potah Premium Knitwear z hedvábí a bambusu. Tyto kvalitní přírodní materiály neposkytují tomuto potahu pouze krásný vzhled, ale také unikátní vlastnosti. Hedvábí vytváří příjemnou atmosféru pohodlí a luxusu a bambusové vlákna poskytují přirozenou pevnost a dlouhou životnost látky. Díky hedvábnému hladkému a jemnému povrchu je tento potah vhodný také pro osoby s citlivou pokožkou. Potah Premium neakumuluje statickou energii a má antibakteriální účinky, to znamená, že zabraňuje množení roztočů, baktérií a plísní.

V potahu Premium Knitwear jsou standardně dodávány matrace: Vegas Exclusive model X1, model X2, model X3, model X4.

3. Bambootex - kolekce matrací Comfortpotah bambootex

Snímatelný potah, který se lehce čistí. Trikotová látka Bambootex vyrobená společností Bodet & Horst (Německo) disponuje antibakteriálním účinkem. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií. Potah je opatřen technologií Sleep & Clean - což je systém, který umožňuje jednoduchou péči o matraci. Zip matrace se nachází po celém obvodu matrace, takže se potah dá rozdělit na dvě poloviny. Díky tomuto systému můžete vyprat pouze jeden díl potahu, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat.

Výrobce textilií je "Bodet & Horst" (Německo). Bodet & Horst je evropský lídr v textilních inovacích, výrobce světově nejpopulárnějších potahů na matrace a člen prestižních evropských asociací výrobců nábytku do ložnice. Potahy jsou vyráběny na Slovensku.

V potahu Bambootex jsou standardně dodávány matrace: Vegas Comfort model F1, model F2, model F3model F5 a model F6.

4. Organic care - kolekce matrací Ekolatex

Nejvyšší komfort v průběhu spánku. Vaše čisté svědomí.

Žít zdravě a chovat se odpovědně k přirozeným zdrojům naší planety. Toto přesvědčení zastává stále víc lidí naší společnosti. Stává se samozřejmostí, že tyto faktory jsou při koupi produktu okolo zdravého spánku stále důležitější. Nic totiž není uspokojivější, než kombinace čistého svědomí a zdravého prostředí – jeden vynikající základ pro klidný a spokojený spánek.

Pro výrobu potahu Organic Care se používají dvě přírodní vlákna, bavlna a tencel, jejichž kombinace přináší jedinečné výhody. Tencelová vlákna se získávají z australských eukalyptů. Poskytují výrobku jemnost, pevnost a příjemnou chladivost. Boky potahu jsou vyrobeny ze směsi bavlny a lnu. 

V potahu Organic Care jsou standardně dodávány matrace: Vegas Ecolatex model L1, model L2, model L3, model L4model L5 a model L6.

Matrace Vegas - kolekce Ecolatex

5. Comfort Intel touch - kolekce matrací Active

Snímatelný potah Intel Touch má příjemnou jemnou texturu a speciální elastické vlastnosti. To mu umožňuje přesněji se přizpůsobit pohybu spícího člověka. Výrobcem je "Bodet & Horst". Potah je opatřen technologií Sleep & Clean - což je systém, který umožňuje jednoduchou péči o matraci. Zip matrace se nachází po celém obvodu matrace, takže se potah dá rozdělit na dvě poloviny. Díky tomuto systému můžete vyprat pouze jeden díl potahu, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. 

Výrobce textilií je "Bodet & Horst" (Německo). Bodet & Horst je evropský lídr v textilních inovacích, výrobce světově nejpopulárnějších potahů na matrace a člen prestižních evropských asociací výrobců nábytku do ložnice. Potahy jsou vyráběny na Slovensku.

V potahu Intel Touch jsou standardně dodávány matrace: Vegas Active model A4model A5.

Zjistěte více…