O značce FlexyFlex

logo-flexy-flex

Firma FlexyFlex vznikla v Itálii v roce 1973 s jediným cílem: zajistit nejlepší odpočinek pro své klienty díky konstantnímu výzkumu, vývoji a inovacím s využitím nejlepších materiálů, pokročilých technologií a odbornému italskému zpracování.

Náš úspěch je založen na dlouholetých zkušenostech, excelentních produktech, pozornosti k detailům a osobnímu vztahu s klienty a prodejci. Vyrábíme specializované spací systémy, kde se protínají rozdílné požadavky jednotlivých zákazníků s náročným testováním a důslednou kontrolou.

Vyrábíme matrace z paměťové pěny, 100% čisté latexové pěny, pěny vyvinuté s využitím přírodních esencí, pěny ohnivzdorné, a také z tradičních pružin, nezávislých taštičkových pružin a mikropružin. Pro vnější potahy používáme velmi kvalitní elastické materiály s využitím inovativních technologií jako například Coolmax, Bayscent, Bioceramic, Sanifresh a Ginko Biloba.

Proč FlexyFlex?FlexyFlex

ŠPIČKOVÁ ITALSKÁ KVALITA

Kvalitu zaručují stále probíhající výzkumy, vývoje a inovace s využitím nejlepších materiálů a pokročilých technologií. Kvalita je také zaručena díky odbornému italskému zpracování.

 VÍCE NEŽ 40 LET ZKUŠENOSTÍ

FlexyFlex je tradiční výrobce italských matrací od roku 1973. Díky tomu, že se pohybuje na trhu už přes 40 let, může čerpat ze svých zkušeností a zaručit tak ještě kvalitnější zpracování.  

 AŽ 10 LET ZÁRUKA NA PROLEŽENÍ MATRACÍ

Vysoce kvalitní matrace prošly náročným vývojem, splňují veškeré evropské normy a jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Byly vyvinuty pro zajištění toho nejlepšího pohodlí s výjimečnými ortopedickými vlastnostmi a z tohoto důvodu je na ně dána až 10letá záruka.

Zjistěte více…