Informace o matracích Tropico

tropico_karmin_czMatrace Tropico

Tropico je součástí skupiny Hilding Anders Česká republika a. s., která je největším výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní na českém a slovenském trhu. Prostřednictvím renomovaných značek nabízí klasická i nadčasová řešení pro spánek každého z nás.

Kvalita použitých materiálů je přísně hlídána, taktéž je kladen vysoký důraz na luxusní zpracování. Veškeré použité materiály prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost, která je dokládána certifikáty Öko-Tex Standard.

Mechanické zátěžové testymechanickezatezovetesty

Všechny prototypy matrací důkladně zkoušíme (mechanický zátěžový test). Každá matrace je namáhána 40.000 až 150.000 cykly, při nichž po matraci přejíždí těžký válec. Jeho tvar a hmotnost simuluje běžné 2 až 7-leté užívání matrace. Po testu se vyhodnotí proležení, změkčení a deformace v různých směrech.

Klinické hodnoceníklinickehodnoceni

Všechny matrace TROPICO jsou zařazeny v programu důkladného testování a posuzování klinické kvality.

Testování přístrojem ErgoCheck

ErgoCheck je velice citlivá měřící podložka, která se položí na testovanou testovenipristrojemergocheckmatraci. Na ní si potom lehají jedinci různých hmotností, proporcí a výšek. Počítačový program, na který je podložka napojena, vyhodnocuje za přítomnosti technologa a konstruktéra naměřené hodnoty. Výstup měření pak konzultujeme s lékaři a rehabilitačními pracovníky.


DALŠÍ VÝHODY MATRACÍ TROPICO

 1. Ortopedičnost

  Konstrukce nabízených matrací byla zkoumána pomocí přístroje Ergo Check. Každá z nabízených matrací prošla při výběru vhodných kombinací materiálů dlouhodobým vývojem.
 2. Dlouhá životnost

  Životnost matrací jsme testovali pomocí válcovacího přístroje a každá matrace prošla několika desítkami statisícových cyklů.
 3. Široká nabídka

  Nabídka matrací podporuje možnost výběru vhodného typu. Před zakoupením matrace se poraďte s prodejcem, matraci vyzkoušejte a zvolte tuhost matrace odpovídající Vašim individuálním požadavkům.
 4. Matrace Vám poskytne

  • bezkonkurenční vzdušnost
  • ideálně váže vlhkost a rychle se jí zbavuje
  • ideální anatomické přizpůsobení a regeneraci svalstva během spánku
  • uvolnění páteře a plotýnek
  • výrazné zlepšení osobám trpícím bolestmi zad
  • preventivní terapie pro zdravé osoby

 

obr