Informace o matracích Tropico

tropico_karmin_czMatrace Tropico

Tropico je součástí skupiny Hilding Anders Česká republika a. s., která je největším výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní na českém a slovenském trhu. Prostřednictvím renomovaných značek nabízí klasická i nadčasová řešení pro spánek každého z nás.

Kvalita použitých materiálů je přísně hlídána, taktéž je kladen vysoký důraz na luxusní zpracování. Veškeré použité materiály prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost, která je dokládána certifikáty Öko-Tex Standard.

Mechanické zátěžové testymechanickezatezovetesty

Všechny prototypy matrací důkladně zkoušíme (mechanický zátěžový test). Každá matrace je namáhána 40.000 až 150.000 cykly, při nichž po matraci přejíždí těžký válec. Jeho tvar a hmotnost simuluje běžné 2 až 7-leté užívání matrace. Po testu se vyhodnotí proležení, změkčení a deformace v různých směrech.

Klinické hodnoceníklinickehodnoceni

Všechny matrace TROPICO jsou zařazeny v programu důkladného testování a posuzování klinické kvality.

Testování přístrojem ErgoCheck

ErgoCheck je velice citlivá měřící podložka, která se položí na testovanou testovenipristrojemergocheckmatraci. Na ní si potom lehají jedinci různých hmotností, proporcí a výšek. Počítačový program, na který je podložka napojena, vyhodnocuje za přítomnosti technologa a konstruktéra naměřené hodnoty. Výstup měření pak konzultujeme s lékaři a rehabilitačními pracovníky.


DALŠÍ VÝHODY MATRACÍ TROPICO

 1. Ortopedičnost

  Konstrukce nabízených matrací byla zkoumána pomocí přístroje Ergo Check. Každá z nabízených matrací prošla při výběru vhodných kombinací materiálů dlouhodobým vývojem.
 2. Dlouhá životnost

  Životnost matrací jsme testovali pomocí válcovacího přístroje a každá matrace prošla několika desítkami statisícových cyklů.
 3. Široká nabídka

  Nabídka matrací podporuje možnost výběru vhodného typu. Před zakoupením matrace se poraďte s prodejcem, matraci vyzkoušejte a zvolte tuhost matrace odpovídající Vašim individuálním požadavkům.
 4. Matrace Vám poskytne

  • bezkonkurenční vzdušnost
  • ideálně váže vlhkost a rychle se jí zbavuje
  • ideální anatomické přizpůsobení a regeneraci svalstva během spánku
  • uvolnění páteře a plotýnek
  • výrazné zlepšení osobám trpícím bolestmi zad
  • preventivní terapie pro zdravé osoby

 

obr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení