Právě u nás probíhají DNY VELKÝCH SLEV - slevy 5 - 55 % na vybraný sortiment při použití kódu dnyslev-424. Více informací >>>

Informace o matracích Curem

logo-curem2Matrace Curem

Luxusní matrace Curem přináší špičkovou technologii do vašich ložnic. Opírají se o poznatky z technologií známých z letů do vesmíru a svými unikátními vlastnostmi ručí za nejvyšší možný spánkový komfort s maximálními ortopedickými vlastnostmi.

Luxusní matrace Curem přispívají k hlubokému a klidnému spánku a pomáhají předcházet a mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti. 

Mechanické zátěžové testymechanickezatezovetesty

Všechny matrace jsou ve fázi prototypu podrobeny mechanickému zátěžovému testu. Každá matrace je tedy namáhána 200 000 mechanickými cykly. Hodnotí se míra proležení, změkčení a deformace v různých směrech. U matrací Curem se naměřené hodnoty odolnosti pohybují mezi 99 - 100 %.

Klinické hodnoceníklinickehodnoceni

Všechny matrace Curem byly zařazeny do programu důkladného testování a posuzování klinické kvality.

Testování přístrojem ErgoCheck

ErgoCheck je citlivá měřící podložka, s jejíž pomocí jsou testovány všechny prototypy testovenipristrojemergochecknových matrací Curem, aby bylo dosaženo nejlepších možných výsledků. Vždy se zkouší různé typy postav a váhové kategorie. Výstup měření je vyhodnocován počítačovým programem za přítomnosti technologa a konstruktéra, a posléze konzultován s lékaři a rehabilitačními pracovníky. 

 

DALŠÍ VÝHODY MATRACÍ CUREM

 1. Promyšlená konstrukce matrací pro dvoulůžka

  Ložnou plochu jádra u matrací pro dvoulůžka vyrábíme z jednoho kusu odolné pěny nejvyšší jakosti CuremfoamTM Visco. Konkurence si musí vystačit se slepováním plochy ze dvou kusů.
 2. Speciální líné pěny CuremfoamTM

  Luxusní matrace Curem vyrábíme výhradně z vlastní vysokoobjemové pěny CuremfoamTM, líné pěny nejvyšší kvality. Pěny CuremfoamTM navozují při spaní stav beztíže a nenajdete je v žádné jiné matraci na trhu.

  Používáme několik typů pěn:

      1) CuremfoamTM - Prodyšný, elastický a pevný materiál s dlouhou životností. Poskytuje maximální komfort pro celé tělo. Najdete ji v základnách matrací Curem C1000 – C5000 EGO.
     
      2) CuremfoamTM Visco BSF - Vysokoobjemová termoaktivní BIO pěna vyrobená ze sójových olejů. Má vysokou setrvačnost a optimalizovaný odpor proti stlačení. Najdete ji v ramenních kolébkách matrace Curem C5000 EGO, kde stabilizuje rameno a umožňuje jeho přirozenou polohu i při spánku na boku.
 3. Kontrola původu a jakosti

  Matrace vyrábíme jen z materiálů nejvyšší kvality pocházejících ze zemí EU. Každou matraci před expedicí nezávisle na sobě zkontrolují dva vyškolení pracovníci a výsledek zaznamenají.

 4. Potah Curem Cooper

  Luxusní potah matrací Curem je snadno snímatelný, pratelný na 60°C a díky dvoudílnému provedení se vleze i do běžné pračky. Dodáváme jej v tradiční bílé barvě PURE, nebo v elegantní černé BLACK. Složení je 78 % bavlna nejvyšší jakosti, 22 % polyesterová vlákna
  Potahy prošíváme precizní technologií moderními CNC vzory navrženými v počítači. Každý potah prošíváme zvlášť. U matrací Curem C3000, C4000 a C5000 EGO navíc potah prošíváme vrstvou visco pěny pro ještě vyšší komfort; potah snáší i chemické čištění. 

 5. Ramenní kolébka

  Speciální kolébka u matrace C5000 EGO snižuje tuhost a zvyšuje efekt líné pěny v oblasti ramen. Díky tomu zůstává páteř rovná i při spaní na boku. Ramenní kolébku vyrábíme z viskoelastické bio pěny na bázi sójových olejů. Je velmi vzdušná, odolná, vhodná i pro alergiky. Kolébku najdete na obou koncích matrace - matraci můžete otáčet, aniž byste přišli o její výhody.

 

curem