Informace o značce a výrobcích Tempur - matrace, rošty, postele, polštáře a další doplňky

NOČNÍ REGENERACE PRO TĚLO I MYSL

Kam jdete když jdete spát? Jdete na místo, kde najdete odpočinek pro Vaše tělo i klid pro Vaši mysl? Na místo, kde starosti z předešlého dne odplouvají pryč? Nebo jenom do postele? Protože pokud jenom do postele, rádi bychom Vám navrhli jiný cíl.

V TEMPURu Vám nenabízíme pouze postel na spaní – věříme, že postel Vám může přinést víc. Přinášíme Vám příslib Noční regenerace pro tělo i mysl. Něco co jste s žádnou jinou postelí dříve nezažili.

Regenerace

Představte si místo,
které Vás zbaví veškerého stresu.
A všechny starosti dne se rozplynou.

Komfort

Představte si pocit nepřekonatelného
pohodlí. Místo, které Vám pomůže
zbavit se problémů se zády a šíjí.

Klid

Představte si místo plné klidu.
Místo, kde bolest, kterou přináší
náš životní styl, mizí.

 

MATRACE TEMPUR

Matrace a polštáře TEMPUR umožňují páteři a kloubům spočívat v jejich přirozených polohách tím, že minimalizují tlak v důležitých partiích těla, snižují námahu svalstva, krevního oběhu a citlivost nervových zakončení.

BĚŽNÁ MATRACE

Běžné matrace a polštáře často způsobují tlak a nepřirozené polohy ve spánku, které mají za následek snížený krevní oběh, strnulost, bolest a nepohodlí.
  

VAŠE POSTEL BY MĚLA POMÁHAT OD BOLESTI, NE JI ZVYŠOVAT

SPÁNEK JE PRO VÁS ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÝ

Spánek je fyziologickou nutností pro všechny živé tvory. Spánek je nezbytný pro regeneraci těla a jeho nedostatek může mít nepříznivý vliv na imunitní systém i na funkce, jako je učení a paměť.

REGENERUJTE SE

Aby se člověk vypořádal s nároky, které se na něho každý den kladou – ať fyzické nebo duševní – potřebuje místo, kam se může uchýlit. Místo, kde znovu získá energii a vitalitu. Takovým místem je TEMPUR – tam můžete najít útočiště dnes večer i každou další noc.

NECHTE POSTEL, AŤ O VÁŠ PEČUJE

Společnost TEMPUR pečuje o Váš spánek. Víme, že uvolnění páteře v přirozené poloze během spánku je základem regenerace těla během noci. Zlepšováním kvality spánku mění TEMPUR životy milionů lidí po celém světě. Vyzkoušejte si TEMPUR a objevíte, jak naše matrace a polštáře dokážou změnit život… jednou provždy.

 CO SE DĚJE, KDYŽ SPÍME?

  • Během noci procházíme čtyřmi různými spánkovými fázemi a dvěma typy spánku: REM a non-REM.
  • Naše zásoby energie se dobíjejí a naše nervová soustava, imunitní systém, kostra a svalstvo se zotavují po každodenním vypětí.
  • Podle vědců různé spánkové fáze podporují různé paměťové funkce. O REM fázi se tvrdí, že podporuje podvědomé procesy učení.
  • Hluboký spánek pomáhá vyšším kognitivním funkcím a hraje důležitou roli při pamatování si údajů a řešení obtížných úkolů.

 

CO JE TEMPUR?

TEMPUR je viskoelastický materiál s otevřenou buněčnou strukturou, který zmírňuje tlak a je citlivý na teplotu. U materiálu TEMPUR se miliardy volných buněk jemně pohybují kolem Vašeho těla a bez zpětného tlaku vám poskytnou naprostou oporu tam, kde ji potřebujete. Když se z materiálu TEMPUR zvednete, vrátí se do původního stavu.

JEDINEČNÉ SLOŽENÍ

Materiál TEMPUR se vyrábí pouze ve výrobních závodech našich společností s využitím našeho vlastního složení, které zná pouze hrstka osob. Výrobní proces se využívá výhradně pro výrobky TEMPUR. TEMPUR je hrdý na to, že dodává výrobky, které nepoškozují životní prostředí. Potahy jsou certifikovány ÖKOTEX 100 STANDARD a materiál byl prověřen LGA institutem.

UNIKÁTNÍ TEMPUR

TVARUJÍCÍ SE PRO DOKONALOU OPORU

Jedinečný materiál TEMPUR způsobil revoluci ve spánku, díky jeho vlastnostem může být matrace obojí - tvrdá i měkká zároveň. atrace TEMPUR se tvarují podle Vašeho těla čímž pomáhají snižovat bolest
způsobenou tlakem na tělo a snižují tak potřebu těla neustále se otáčet a obracet. Materiál TEMPUR je měkký kde chcete a pevný kde potřebujete. Proč spát na něčem jiném?

POROVNÁNÍ ROZLOŽENÍ TLAKU

Rozdíl mezi matrací TEMPUR a běžnou pružinovou matrací je laboratorně dokázaný pomocí elektronického měřícího systému. Pomocí elastické přikrývky se snímači tlaku připojenými k měřícímu zařízení byl porovnaný tlak působící na lidské tělo s váhou 90 kg ležící na zádech na běžné matraci a na matraci TEMPUR. Měření ukázala, že matrace TEMPUR je v odstraňování tlaku nejlepší.

LÉKAŘSKÝ A VĚDECKÝ ODKAZ

KLINICKY TESTOVÁNO

Matrace a polštáře TEMPUR prošly klinickými zkouškami, které prokázaly, že snižují neklid při spánku. Zkoušky dále dospěly k závěru, že matrace TEMPUR zajišťují úlevu od tlaku, srovnatelnou se špičkovými nemocničními lůžky, jejichž cena je ovšem až 20krát vyšší než cena matrace TEMPUR. Pacienti netrpí tolik bolestmi a zažívají mnohem klidnější a hlubší spánek.

DOPORUČUJÍ ZDRAVOTNÍ ODBORNÍCI NA CELÉM SVĚTĚ

Odborníci na zdravotní péči po celém světě doporučují výrobky TEMPUR svým pacientům, kteří trpí poruchami spánku a bolestmi zad, kloubů nebo krční páteře. Naše výrobky pro svoje jedinečné schopnosti zmírňovat tlak uznávají a nakupují nemocnice, ústavy sociální péče a centra pro poruchy spánku na celém
světě. Unikátní matrace a polštáře TEMPUR představují převrat v ložnici a byly vyhlášeny za největší průlom ve spánkové technologii za posledních 75 let.

VYVINUTO V NASA

Materiál TEMPUR původně vyvinuli na počátku 70. let v Amesově výzkumném středisku NASA, aby zmírňoval účinky přetížení na kosmonauty během startu. Právě tyto schopnosti zmírňovat tlak se využívají u matrací a polštářů TEMPUR k zajištění dokonalého odpočinku pro vaše tělo.

ZDOKONALENO V TEMPURU

V roce 1996 získala společnost TEMPUR licenci Americké kosmické nadace, díky které může na všech svých výrobcích používat pečeť Certifikovaná technologie. Společnost TEMPUR získala uznání NASA jako důkaz použití kosmické technologie a za uplatnění unikátních znalostí z kosmického výzkumu při zlepšování kvality života všech spotřebitelů.

OBJEVTE LEPŠÍ NOČNÍ SPÁNEK S TEMPUREM

VAŠE PÁTEŘ ODPOČÍVÁ VE SVÉ PŘIROZENÉ POLOZE

Nejdůležitější funkcí matrace je přizpůsobit se tělu, nikdy to nesmí být naopak, nejdůležitější funkcí polštáře je opora krční páteře. Materiál TEMPUR je měkký tam kde chcete a pevný tam kde potřebujete.

MÉNĚ PŘEVALOVÁNÍ A OBRACENÍ

Odstranění tlakových bodů na matraci TEMPUR sníží potřebu převalování a obracení během noci, což vede k nerušenému a klidnému spánku.

MÉNĚ CHRÁPÁNÍ

Mnoho lidí ruší ve spánku chrápání partnerů. Studie provedená Presto-Osbornskou marketingovou komunikací a průzkumem ukazuje, že používání polštářů TEMPUR chrápání významně zmírňuje. To Vám i Vašemu partnerovi umožní lepší noční spánek.

LIDÉ Z CELÉHO SVĚTA SE ZOTAVUJÍ POMOCÍ VÝROBKŮ TEMPUR

TEMPUR byl původně zaveden v oboru zdravotnictví, aby předcházel proleženinám a mírnil bolesti zad. Dnes TEMPUR znají miliony lidí ve více než 80 zemích po celém světě, kteří si každou noc užívají fenomenální schopnosti TEMPURu zdokonalit spánek. Toto dosahujeme prostřednictvím rozložení tlaku a absorbce energie, které zabraňují jakémukoli omezení oběhu krve. Nazýváme to noční regenerací pro tělo i mysl.

Průzkum spokojenosti zákazníků ukazuje, že 95% uživatelů TEMPUR je spokojeno/velmi spokojeno a výrobky TEMPUR doporučují.

TEMPUR POMÁHÁ ODSTRAŇOVAT PROBLÉMY SE ZÁDY, ŠÍJÍ A KLOUBY

POSKYTUJE CELÉMU TĚLU MAXIMÁLNÍ OPORU

Matrace TEMPUR se tvarují přesně podle tvarů Vašeho těla a tím poskytují Vašim zádům, krku, ramenům a nohám oporu, kterou potřebují. Celé Vaše tělo se nachází ve správné anatomické poloze a umožňuje aby Vaše páteř byla v nejlepší anatomické poloze během spánku. Váha Vašeho těla je rovnoměrně rozložena po celé ploše matrace.

POMÁHÁ ODSTRAŇOVAT PROBLÉMY SE ZÁDY A ŠÍJÍ A KLOUBY

Unikátní tlak zmírňující vlastnosti matrací a polštářů TEMPUR poskytují nejen vysoký komfort spánku, ale také pomáhají předcházet problémům se zády a šíjí a oběhovým problémům. Lidé s při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávná matrace může tyto problémy zhoršit, pokud je příliš tvrdá nebo příliš měkká.

VAŠE POSTEL BY MĚLA OD BOLESTI POMÁHAT, NE JI ZVYŠOVAT

TEMPUR zajišťuje oporu a rozklad tlaku pro celou plochu těla tím, že se přesně formuje podle tvaru a polohy Vašeho těla, čímž poskytne krkční páteři, zádům, ramenům a nohám požadovanou oporu. Celé Vaše tělo se nachází ve správné anatomické poloze a umožňuje, aby Vaše páteř byla v nejlepší přirozené poloze během Vašeho spánku.

KOLEKCE MATRACÍ OD TEMPUR

ŠIROKÁ ŘADA MATRACÍ

TEMPUR nabízí širokou škálu matrací, od našich dobře známých 7-mi cm krycích matrací až po vysoce propracované 25-ti cm matrace Royal. Všechny matrace TEMPUR se vyznačují systémem proudění vzduchu mezi vrstvou TEMPUR a vysoce elastickou polyuretanovou pěnovou základnou, poskytující větší pružnost a lepší větrání matrací.

INDIVIDUÁLNÍ KOMFORT

Matrace TEMPUR je z hlediska používání a údržby nejpohodlnější matrací na světě. Matraci TEMPUR není nikdy potřeba obracet, což je pro ty, kteří trpí bolestmi zad, ohromná výhoda. TEMPUR vyrábí matrace pro všechny standardní rozměry a je schopen vyrábět mnoho atypických rozměrů a tvarů. Pro podrobnější informace se prosím obraťte na svého prodejce.

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment matrací Tempur: Matrace Original 15, Matrace Original 20, Matrace Original Royal 25, Matrace Sensation 19, Matrace Cloud 22 a podložku Topper 7.

KOLEKCE ROŠTŮ OD TEMPUR

TEMPUR nabízí zajímavou řadu postelových roštů pro doplnění vašich matrací.

Kolekce roštů TEMPUR se skládá ze 3 základních typů roštů – nepolohovatelné, manuálně polohovatelné a polohovatelné pomocí motoru.

Polohovatelné rošty umožňují automatické nastavení nejlepší polohy pro spánek, sledování televize, čtení nebo relaxaci. Stlačením tlačítka můžete polohovat rošt v oblasti hlavy nebo nohou nebo obou oblastí současně do polohy, která je pro Vás ta nejlepší. Všechny polohy poskytují komfort bez jakéhokoli tlaku nebo nepohodlí. K roštům jsou nabízené také masážní jednotky, které dokážou pomoci rozptýlit bolest, únavu a pomáhají k celkové relaxaci těla. Kolekce polohovatelných roštů přichází navíc s řadou technických detailů jako jsou například boční zásuvky, infračervené dálkové ovládání a duální masážní jednotky.

4 ZÓNY

4 zóny pro optimální zmírnění tlaku. Rošt je rozdělen na čtyři zóny. Segmenty mají různé stupně pevnosti, aby absorbovaly různé úrovně tlaku. Tlak je rovnoměrně rozložen po celém povrchu.

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment roštů Tempur: statický Tempur Flex 500, ručně polohovací Tempur Flex 1000, dvou motorový Tempur Flex 2000, čtyř motorový Tempur Flex 4000, čtyř motorový s funkcí přisunutí roštu k čelu postele Tempur Flex 8000, základní statický Tempur 3D Static a základní dvou motorový Tempur 3D Motion.

SKANDINÁVSKÁ KOLEKCE POSTELÍ od Tempur

Skandinávská kolekce postelí je vrcholem elegance a designu pro každou ložnici. Tento oceňovaný design vytvoří ohromující prvek každého domova. Řada obsahuje 3 jedinečné postele v elegantním a funkčním designu.

LUXUS, DESIGN A ELEGANCE

Skandinávská kolekce postelí TEMPUR je vrcholem módy pro jakoukoliv ložnici. Tento design, který získal řadu ocenění, vytvoří v jakékoliv domácnosti úžasnou část bydlení. Řada se skládá ze tří jedinečných lůžek v nádherném a funkčním designu.

Nová skandinávská řada postelí Supreme se skládá z matrací a rámů postele v tradičním a stylovém skandinávském designu. Řada Supreme kombinuje funkčnost s moderní estetickou působivostí.

S hrdostí prezentujeme tyto 3 modely – Supreme Chocolate, Supreme Ice Grey a Supreme Avantgarde. Naše výrobky jsou potaženy vysoce kvalitním vláknem Chenille a všechny tři jsou k dodání se statickou nebo nastavitelnou základnou ke zvýšení Vašeho pohodlí.
 

KOLEKCE POLŠTÁŘŮ OD TEMPUR

TERAPEUTICKÁ KONSTRUKCE

 Špičkové schopnosti zmírňovat tlak a anatomicky vyřešený tvar zajišťují pohodlnou a správnou oporu krční páteře. Materiál TEMPUR je citlivý na teplotu a viskoelastický polštář bude reagovat na vaši tělesnou teplotu a hmotnost. Přizpůsobí se přirozenému zakřivení vaší hlavy a šíje a dokonale je srovná s páteří. Pomůže zmírnit bolest a zajistí klidnější spánek.

REGENERUJÍCÍ POHODLÍ

Řada polštářů TEMPUR nabízí jedinečný stupeň funkčnosti a pohodlí současně. Uvolněte si krk, hlavu a mysl na polštáři TEMPUR. Dovolte, ať vám uleví od bolesti, chrápání a problémů se spánkem a dopřeje vám skutečně regenerující a klidný spánek. Anatomický design ve spojení se schopností materiálu TEMPUR zmírňovat tlak zajistí maximální pohodlí krční oblasti, takže šíjové a ramenní svaly se zcela
uvolní.

Značka TEMPUR nabízí velké množství polštářů vhodných pro vaši oblíbenou polohu ve spánku a většina z nich se dodává s velurovými potahy, které jsou snímatelné a odolné proti alergenům a roztočům.

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment polštářů Tempur: Original, Millennium, Comfort, Symphony, Sonata, Comfort Cloud a Ombracio.

POTAHY NA MATRACE A POLŠTÁŘE OD TEMPUR

ČISTOTA A SNADNÁ ÚDRŽBA

Dobré zdraví začíná čistotou. Potahy na většině matrací TEMPUR i na polštářích TEMPUR se dají snadno sejmout a vyčistit nebo vyvětrat. Vlastní materiál TEMPUR nikdy neperte. U silného čalounění, které kryje tradiční pružinové matrace, představují vždy obecný problém roztoči. Nyní se nočnímu vdechování běžných alergenů z lůžkovin, tedy například roztočů, můžete vyhnout. Potahy TEMPUR jsou ošetřeny proti roztočům a toto ošetření je nedílnou součástí potahu. Většina matrací TEMPUR je vybavena neklouzavou spodní částí.

MATRACI NENÍ TŘEBA OBRACET

Díky vysoké hustotě a trvalé paměti se materiál TEMPUR pokaždé vrátí do původního tvaru. Proto není třeba matraci TEMPUR otáčet ani obracet.

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Potahy vyhovují normě Ökotex 100 a materiál TEMPUR byl schválen nezávislým německým institutem LGA jako šetrný k životnímu prostředí.

INSTRUKCE

Potahy polštářů TEMPUR a většiny matrací TEMPUR
jsou snímatelné a je je možné prát.
Doporučujeme nízkou teplotu při praní v pračce i sušení v sušičce. Sušení na vzduchu je pro potahy nejideálnější.
Nikdy neperte materiál TEMPUR.

KOLEKCE DOPLŇKŮ OD TEMPUR

POLŠTÁŘE A OPORY ZMÍRŇUJÍCÍ TLAK PRO KAŽDÝ DEN

Užijte si pohodlí materiálu TEMPUR 24 hodin denně – doma, při práci nebo na cestách. TEMPUR nabízí velké množství výrobků pro zmírnění tlaku, které jsou navrženy tak, aby podporovaly pohodlnější životní styl. Polštáře, počínaje sedadlovými a konče cestovními, využívají jedinečný materiál TEMPUR zmírňující tlak, abyste si po celý den mohli užívat pohodlí TEMPUR.

Potahy na většině polštářů a podložek v kolekci doplňků TEMPUR se dají snadno snímat, jsou prací a odolné proti alergenům. A na všechny výrobky v této kolekci poskytujeme 3letou záruku.

Podívejte se na naší kompletní nabídku doplňků Tempur...

Zjistěte více...