Slee Victoria matrace 90 x 200 cm - výprodej z expozice
Kód: 10237/90Související produkty
Detailní popis produktu
Akce - výprodej z expozice
Matraci Victoria v rozměru 90 x 200 cm vyprodáváme z expozice. Matrace byla vystavena na prodejně, a tak může jevit menší známky opotřebení. Nyní je uskladněna na centrálním skladě.
Základní informace
Victoria je matrace, která patří do kolekce matrací Slee Professional. Tato kolekce se vyznačuje nejen kvalitním zpracováním použitých pěn, což potvrzuje vysoká objemová hmotnost, ale také navíc kvalitním zpracováním potahů. Použité pěny v matraci jsou vyráběny v Německu. Výroba jádra matrace a potahu je prováděna v České republice.
Victoria je to nejkvalitnější, co umí kolekce Slee nabídnout. Jedná se o špičkovou matraci vyrobenou v kombinaci unikátní pěny X-dura, vysoko objemové paměťové a studené pěny a celkovou výškou cca 27 cm.
Horní vrstva matrace je vyrobena z unikátní vzdušné pěny X-dura od Německého výrobce Eurofoam. Prostřední vrstva matrace je vyrobena ze špičkové paměťové pěny o objemové hmotnosti 85 kg/m3 od Německého výrobce Carpenter. Spodní vrstva matrace je vyrobena z vysoce kvalitní studené pěny o objemové hmotnosti 50 kg/m3 od německého výrobce Carpenter.
Matrace je vhodná pro použití na lamelový rošt. Nosnost matrace činí 150 kg.
Potahová látka
Jádro matrace je umístěno v luxusním potahu Flexi Plus. Potah je po celém obvodu opatřen zipem a lze ho tedy rozdělit pro snadné praní na 2 části. Potah je pratelný na 60 °C.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- pěna X-dura
- paměťová pěna (85 kg/m3)
- studená pěna (50 kg/m3)
Potah matrace:
- Flexi Plus - 100 % polyester
- snímatelný a pratelný na 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VýprodejMatrace 90x200 cm |
|---|---|
| EAN: | 1000500884673 |
| ? Maximální nosnost: | 150 kg |
| Tuhost matrace: | 6 - střední |
| Partnerská matrace: | Ne |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 27 cm |
| Výška jádra matrace: | 23 cm |
| Složení jádra matrace: | X-dura |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 60 °C |
| Standardní potah: | Flexi Plus |
| Volitelný potah: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
