Příjem objednávek s dodáním do Vánoc

Vážení zákazníci,

sleep-centrum-garance-dodani-do-vanocs blížícími se vánočními svátky bychom Vás rádi informovali o dodacích lhůtách neskladového a atypického zboží a termínech posledních příjmů objednávek s dodáním do Vánoc na náš sklad. 

U zboží přijatého na náš sklad později jak 16. 12. 2019 nemůžeme garantovat dodání a montáž nábytku, z důvodu vytížení dopravy, s termínem do Vánoc. Budeme se však snažit všechny Vaše objednávky vyřídit v co nejkratším termínu.

Od výrobců během podzimu dostáváme informace ohledně vykrytí neskladových či atypických objednávek s dodáním do Vánoc na náš sklad a následující seznam pro Vás postupně doplňujeme.

BMB

Firma BMB přijímá objednávky na masivní nábytek z dubu a průběžného buku s dodáním do Vánoc na náš sklad* do 25. 10. 2019, objednávky na masivní nábytek z jádrového buku do 1. 11. a objednávky na lamino výrobky přijímá do 8. 11. 2019. Objednávky přijaté po těchto termínech budou vyřízeny až během ledna.

Ekointerier

Výrobce Ekointerier ukončil příjem objednávek pro tento rok v úterý 15. 10. 2019.

 

* termín dodání do Vánoc na náš sklad znamená, že výrobce garantuje dodání zboží nejpozději do 20. 12. 2019 na náš centrální sklad v Praze, odtud bude zboží obratem expedováno. Vzhledem k vytížení přepravních služeb se ale může stát, že pokud přijde zboží od výrobce v posledním týdnu od 16 do 20. 12. 2019 nemusí již přepravní společnost stihnout zboží dovést a přijde vám až během vánočních svátků.

Nejste si jisti, zda Vám zboží stihne dorazit do Vánoc? Neváhejte nás kontaktovat >>>
Nevíte si rady s výběrem dárků pro vaše nejbližší? Využijte našeho dárkového rádce >>>

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.