Slumberland

Čalouněné postele jsou vyráběny v širokém množství látek a motivů a nabízí pocit pohodlí a příjemného spánku. Čalounění dodává posteli měkkost a příjemný vzhled, který zajišťuje pocit tepla a pohodlí.

Nabídka

Nabídka čalouněných postelí Slumberland obsahuje 5 postelí - Dover, Oxford, Belfast, Halifax a Bristol.

DoverModerně střižená postel s elegantně zaobleným čelem s decentním prošitím.

dover
Oxford - Sebevědomá postel s vysokým diagonálně prošívaným čelem v přímočarém designu. Elegance, která nevyjde z módy. Postel Oxford je vystavena na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova a to v rozměru 180 x 200 cm, v potahové látce Klasik Camel, s nožičkami Kubik Wenge 10.

oxford
Belfast - Postel s vysokým, výrazně rámovaným čelem.

belfast

Tyto tři postele lze vyrobit také v provedení Mistral. 

Jedná se o provedení s úložným prostorem zcela bez nožiček. Bočnice a obě čela jsou protaženy až k zemi.

Veškeré ostatní vlastnosti, funkce a možnosti přizpůsobení vzhledu jsou shodné s daným výchozím typem postele (Dover/Oxford/Belfast). Varianta Mistral je určena pro použití s výklopnými lamelovými rošty (kvůli přístupu do úložného prostoru). Použít můžete jak rošty s bočním výklopem, tak i rošty s čelním výklopem od nohou. Konstrukčně je postel vhodná pro všechny typy lamelových roštů, případně pro laťové rošty v rámu. Součástí dodávky je skládací dno úložného prostoru.

Rošty ani matrace nejsou u těchto tří postelí součástí.

mistral

Halifax - Čistý severský vzhled rámuje postel s praktickými úložnými prostory, které neomezují odvětrání spánkového prostoru. Rošty ani matrace nejsou součástí postele.

halifax
Bristol - Hladké linie a praktické úložné prostory s výklopnými lamelovými rošty. Matrace nejsou součástí postele, výklopné rošty ano. Postel Bristol je vystavena na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova a to v rozměru 180 x 200 cm, v potahové látce Furia 410, spodní část v provedení Ekokůže Soft 20, s nožičkami Dub Original 15 cm.

bristol

Vzhled

Na výběr máte širokou paletu látek s dlouhou životností a snadnou údržbou. Výrobce také nabízí možnosti použití rozdílné čalounické látky na spodní části postele. Volitelné nožičky (včetně jejich výšky) nabízí netušené možnosti přizpůsobit si postel podle Vašeho interiéru.

latky_1_1

Nozicky

Katalog

Prohlédněte si katalog čalouněných postelí Slumberland >>>

Ceny čalouněných postelí Slumberland začínají na ceně 17 490 Kč bez matrací a roštů.

Čalouněné postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.

nahled_detail