Matrace z BIO pěny

Matrace z bio pěnyU matrací z bio pěn je část surovin původně  vyráběných z ropy nahrazena surovinami z přírodních olejů. To má pozitivní dopad na ekologii a přináší více přírody do našich ložnic. 

BIO pěny mají stejné vlastnosti jako jim odpovídající typy polyuretanových pěn. BIO studená pěna se vyznačuje vyšší elasticitou a poskytuje velmi dobré ortopedické vlastnosti. BIO paměťová pěna na ložné ploše matrace přináší nejen výborné ortopedické vlastnosti ale také maximální pohodlí. BIO pěny mají otevřenou buněčnou strukturu, a proto jsou vzdušné a vykazují vysokou tvarovou stálost.

Kombinace několika druhů pěn vytváří ideální vlastnosti pro takzvané partnerské matrace vyžadující různé stupně tuhosti na jednotlivých ložných plochách. Vzhledem k tomu, že studená pěna nepřenáší vlnění, jsou tyto matrace vhodné i ve velkých rozměrech. 

#ShowMore#

Matrace z BIO pěny doporučujeme používat na lamelových roštech. Vyhněte se naopak nepružným podkladům, pevným deskám a vlhkému prostředí. Za vysokou kvalitu těchto matrací hovoří i výrazně prodloužená záruka a vyšší nosnost, která u některých matrací dosahuje až 150 kg. 

Všechny materiály použité při výrobě matrací z naší nabídky jsou atestované, zdravotně nezávadné, antialergické a nepodporují tvorbu bakterií, roztočů a plísní. 

Přečtěte článek, jak vybrat matraci >>>

Nejprodávanější

sanadream
ZDARMAZDARMA od 24 899 Kč –20 %
FlexyFlex Sanadream matrace
Skladem
FLE00780200
Původně: 24 899 Kč  (–20 %)
od 19 919 Kč
1 položek celkem
sanadream
Na prodejně + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA od 24 899 Kč –20 %
od 19 919 Kč / ks

Sanadream je pocitově měkčí matrace s unikátně tvarovaným jádrem.

FLE00780200