Matrace z BIO pěny

Matrace z BIO pěnyU matrací z bio pěn je část surovin původně  vyráběných z ropy nahrazena surovinami z přírodních olejů. To má pozitivní dopad na ekologii a přináší více přírody do našich ložnic. 

BIO pěny mají stejné vlastnosti jako jim odpovídající typy polyuretanových pěn. BIO studená pěna se vyznačuje vyšší elasticitou a poskytuje velmi dobré ortopedické vlastnosti. BIO paměťová pěna na ložné ploše matrace přináší nejen výborné ortopedické vlastnosti ale také maximální pohodlí. BIO pěny mají otevřenou buněčnou strukturu, a proto jsou vzdušné a vykazují vysokou tvarovou stálost. 

Kombinace několika druhů pěn vytváří ideální vlastnosti pro takzvané partnerské matrace vyžadující různé stupně tuhosti na jednotlivých ložných plochách. Vzhledem k tomu, že studená pěna nepřenáší vlnění, jsou tyto matrace vhodné i ve velkých rozměrech. 

Matrace z BIO pěny doporučujeme používat na lamelových roštech. Vyhněte se naopak nepružným podkladům, pevným deskám a vlhkému prostředí. Za vysokou kvalitu těchto matrací hovoří i výrazně prodloužená záruka a vyšší nosnost, která u některých matrací dosahuje až 150 kg. 

Všechny materiály použité při výrobě matrací z naší nabídky jsou atestované, zdravotně nezávadné, antialergické a nepodporují tvorbu bakterií, roztočů a plísní. 

Přečtěte článek, jak vybrat matraci >>>

 
13990
2798011399027980
Značky
Nosnost matrace
Rozměr
Tuhost matrace
  • Matrace Aroma Visco Doprava zdarma
    2 - 3 týdny Výrobce: Tropico Záruka: 2 roky
    Maximálně komfortní sendvič.

    od 13 990 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.