O výrobci Matějovský

matějovskýStabilní firma s tradicí, s bohatým sortimentem a významným postavením nejen v České republice. Výrobce Matějovský patří ke specialistům na módní trendy a udává směr stylům v bytovém textilu.

Při výrobě klade důraz na ochranu životního prostředí a využití přírodních surovin - to umožňují nejnovější výrobní postupy a technologické vybavení. Všechny výrobky podléhají přísnému dozoru a kontrolám Textilního zkušebního ústavu, proto je zde záruka kvality, spolehlivosti a zdravotní nezávadnosti.

Výhody

- zkušenost a tradice textilní výroby
- kvalitní suroviny a moderní technologie
- design a trendy
- široký výběr
- precizní a spolehlivé výrobky

Informace o materiálech

Bavlna Deluxe

Jedná se o přírodní materiál, který je velice příjemný, vzdušný a dobře odvádí vlhkost. Klasická 100% bavlna v plátnové vazbě je na českém trhu nejrozšířenějším materiálem pro výrobu ložního povlečení.

Bavlna deluxe je vyrobena z bavlněné příze ve vysoké kvalitě 30 NE. Látka je navíc zušlechtěna tzv. mercerováním, sanforizací a kalandrováním, což ve výsledku znamená vyšší pevnost a delší životnost látky. K tisku používáme ekologické reaktivní barvy, protože probarví vlákno do hloubky a tím zaručují krásné zářivé odstíny a barevnou stálost i po mnoha praních. Oproti běžné bavlně poskytuje tento materiál lepší uživatelský komfort.

Výrobky z bavlny deluxe >>>

Bavlněný satén

Bavlněný satén vyrábíme z vysoce kvalitní česané bavlněné příze o kvalitě 40 NE. Jedná se o výrobek z luxusní 100% bavlny, tento přírodní materiál je mimořádně lehký a jemný na omak, skvěle odvádí vlhkost a je prodyšný. Díky dlouhým jemným vláknům a atlasové vazbě má látka velmi hustou a pevnou strukturu, která je charakteristická přirozeným leskem na lícové straně a zejména dlouhou životností.

Použité reaktivní barvy látku dále zušlechťují, navíc díky kvalitě povrchu lépe vyniknou a zdají se tak zářivější. Látka je navíc zušlechtěna tzv. mercerováním, sanforizací a kalandrováním. Jedná se o luxusní materiál, který je synonymem pro kvalitu, krásu a pohodlí.

Výrobky z bavlněného saténu >>>

Certifikáty

certifikat


Podívejte se na produkty od výrobce Matějovský >>>