Právě u nás probíhají DNY VELKÝCH SLEV - slevy 5 - 55 % na vybraný sortiment při použití kódu dnyslev-424. Více informací >>>

O výrobci Klinmam

KlinmamSpolečnost KLINMAM czech, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Za dobu své existence si vybudovala silné postavení na českém trhu. Orientuje se na moderní kulturu spaní a v současné době patří mezi nejvýznamnější výrobce textilních ložních výrobků.

Ložní výrobky neustále inovuje a zdokonaluje v souladu s moderními evropskými trendy bytového textilu.

Klade důraz na kvalitu, rozmanitost a profesionalitu. Na trhu nabízí velký výběr prošívaných přikrývek, polštářů, chráničů matrací a dalších ložních doplňků z vysoce kvalitních a nejnovějších tkanin a vláken zahraničních výrobců. Vysoká úroveň inovací a kvality užitných vlastností ložních výrobků představuje moderní evropské trendy bytového textilu.

Ložní vybavení Klinmam je výsledkem vlastního vývoje včetně konstrukčního řešení polštářů a přikrývek. Díky tomu specializovali a vyprofilovali lůžkoviny pro všechny skupiny uživatelů. Široký sortiment KLINMAM czech se dnes rozděluje do čtyř hlavních programů:

 • Klinmam Wellness pro zdravý životný styl

   - Letní program: Lyocell, Coolmax a Silk
   - Středně hřejivý program: Outlast, Tencel, Clinic a Milenium Klasik
   - Vysoce hřejivý program: Dreamfil, Milenium Duo a Thinsulate
   - Vyvařovací program: Comfort, Family a Czech
   
 • Klinmam Standard se základními užitnými vlastnostmi

   - Letní program: Summer Cirrus
   - Středně hřejivý program: Cotton a Euroset
   - Vysoce hřejivý program: Due
   - Vyvařovací program: Sanit
   
 • Klinmam Baby pro dětské uživatele

   - Středně hřejivý program: Cotton Baby
   - Vyvařovací program: Sanit Baby
   - Ostatní produkty z řady Wellness
   
 • Klinmam Professional vyvinut nejen pro hotely a nemocnice

Společnost KLINMAM czech spol. s.r.o. přináší do českých ložnic moderní kulturu spaní v duchu zdravého životního stylu, která je založena na jedinečné kvalitě materiálů vyvinutých speciálně pro příjemné a zdravé spaní a na moderním designu ložních výrobků. Vlastní inovace odpovídají nejnovějším vývojovým trendům v oblasti ložních výrobků.

Filosofií společnosti je orientace na zákazníka, na jeho spokojenost s výrobky a službami. Pohodlí, zdravý a spokojený spánek to jsou synonyma ložních výrobků společnosti KLINMAM czech. Této filosofii jsou podřízeny všechny aktivity ve společnosti a na jejím základě je také budována firemní značka jako značka kvality. Nadstandardní zákaznický servis obsahuje m.j. podrobné informace o výrobcích a jejich ošetřování a poradenství.

Součástí výrobních činností je také uplatňování politiky ochrany životního prostředí, preventivní požární ochrany a bezpečnosti a hygieny práce, která rovněž patří mezi hlavní cíle společnosti.

Společnost KLINMAM czech přichází s novým pohledem na kulturu spaní a do ložnic přináší nové prvky představující zásadní obrat v chápání významu kvalitních ložních výrobků pro zdravý a příjemný spánek. Moderní ložní výrobky se dnes stávají součástí zdravého životního stylu.

V širokém sortimentu KLINMAM czech si svou přikrývku najde každý. Pomohou Vám i naše rady, jak si vybrat správnou přikrývku.

 Zjistěte více...