Vážení zákazníci, na prodejně v Praze 9 došlo k dočasné změně otevírací doby. Více informací >>>

Použité materiály v matracích FlexyFlex

Přečtěte si a zjistěte více informací o použitých materiálech v italských matracích FlexyFlex.

PĚNY

WATERLILYlíná paměťová pěna

Waterlily je materiál nejvyšší kvality vyrobený pomocí nejnovější technologie. Pružný a měkký, dosahuje nejvyšší úrovně pohodlí a podporuje správným způsobem různé části lidského těla. Jeho struktura miniaturních buněk dovolí vzduchu v matraci volně proudit, čímž odvádí nadměrné teplo a vlhkost a zároveň udržuje optimální teplotu. Waterlily je materiál budoucnosti, který představuje nový systém pohodlí a stabilizace nových ekologických standardů. Je vytvořený použitím přírodních elementů jako např. vody a za dodržení přísných mezinárodních bezpečnostních předpisů.

WATERLILY GAIA

Materiál Waterlily Gaia vznikl úpravou Waterlily, zlepšením vlastností elasticity, prodyšnosti a pohodlí, rovněž i přídavkem esenciálních olejů (výtažky heřmánku, cypřiše, levandule a šalvěje) a výchozích materiálů na bázi sóji. Tyto cenné prvky, výtažky z variant mnoha rostlin, jsou studovány výhradně pro zlepšení kvality spánku, dodávají energii a přinášejí tělu i duši ideální pocit pohody. Waterlily Gaia má rovněž nízký dopad na životní prostředí, protože se vyrábí bez účasti škodlivých a nekontrolovatelných prvků, čímž nahrazuje syntetické složky produktu přírodními.

WATERLILY MIND

Výjimečný materiál, který se dokáže přizpůsobit hmotnosti, tlaku a teplotě lidského těla, čímž nabízí nepřekonatelné pohodlí. Struktura materiálu umožňuje vzduchu v matraci lépe proudit, čímž dochází k výbornému odvětrávání, odvádí nadměrné teplo a vlhkost a zároveň udržuje optimální teplotu v lůžku.

použité materiály v matracích FlexyFlex

wind-fohn - matrace AirtekWIND-FÖHN

Wind-Föhn pěna díky proudění vzduchu, zaručuje udržení sucha i ve vnitřních částech matrace. Svojí speciální pórovitou strukturou si udrží tvar i při stlačení, čímž je zaručena stálá cirkulace vzduchu uvnitř matrace. Stálé proudění vzduchu tak vylučuje vznik plísní a vniknutí roztočů, které jsou příčinou vzniku mnoha druhů alergií. Díky optimálnímu proudění vzduchu si lůžko udržuje stálou hodnotu teploty a vlhkosti. 

airpurAIR PUR

Inovativní materiál, který díky speciálnímu provedení a jedinečným vlastnostem zvyšuje cirkulaci vzduchu v matraci, čímž podporuje odstranění vlhkosti produkované lidským tělem během spánku a výrazně zvyšuje prodyšnost výrobku.


materiál latexLATEX

Latex je přírodní bílá tekutina získávaná ze stromů kaučukovníku. FlexyFlex vyrábí své modely ze 100% latexové pěny, materiálu získaného smíšením latexu a vzduchu, který díky svému systému průduchů zaručuje dokonalou úroveň prodyšnosti matrace. 

energylatex

micro springs ginko bilobaTAŠTIČKOVÉ PRUŽINKY

Matrace jsou vybaveny systémem zvláštních ocelových pružinek, které jsou umístěny uvnitř matrace ve speciálních taštičkách. Každá pružinka tak může pracovat nezávisle na ostatních, čímž se perfektně přizpůsobí každé jednotlivé části lidského těla. Zónování taštičkového jádra je dosaženo různými průměry ocelových drátů pružinek. Taštičkové jádro FlexyFlex má hustotu 1.000 taštiček/m2 (cca 2.000 taštiček v matraci 90 x 200 cm).

microsprings_1

VÝPLNĚ POTAHŮ

memoryfoamviscoelasticstuffingPAMĚŤOVÁ PĚNA

Díky speciální struktuře, která reaguje na teplo, se dokáže paměťová pěna přizpůsobit konkrétní podobě našeho těla. Zajistí tak perfektní a vyváženou podporu v každé poloze

hypoallergenicfibrestuffingANTIALERGENNÍ IZOLAČNÍ VÝPLŇ

Tato antialergenní izolační výplň má několikanásobné výhody. Spánek je charakterizován pohodlím a hygienou. Výplň zamezuje výskytu bakterií, roztočů a mikroorganismů, je antialergenní. Je to komfortní výplň, která přináší maximální pohodlí nočního spánku a odpočinku. Je ji možno prát v pračce.

hypoallergenicfibrestuffingVLNĚNÁ VÝPLŇ

Díky přirozeným vlastnostem tohoto materiálu zůstává zachován pocit pohodlí a blahodárného tepla i v průběhu nejstudenějších obdobích roku.

 

POTAHOVÉ LÁTKY 

giglioSILVER FABRIC

Stříbro v potahu zabraňuje tvorbě mikrobů, zabraňuje nepříjemným elektrostatickým výbojům textilie. Reguluje tělesnou teplotu. Stříbro má antiseptické a dezinfekční vlastnosti. Účinně zabíjí bakterie a je možnou alternativou při kožních potížích. Tyto schopnosti si vlákna udrží po celou dobu používání textilie a po četných praních.

lobeliaBAYSCENT

Účinek úpravy Bayscent je založen na systému ochrany před nežádoucími pachy a vůněmi. Úprava zabraňuje ukládání bakterií, které jsou příčinou nežádoucích pachů. Zaručuje odstranění pachů a dodává textiliím příjemnou vůni čistoty.
Je k dispozici také v úpravě Bayscent Aroma s citronovými esencemi, které mají antiseptické vlastnosti a dodávají tělu příjemný pocit čistoty a energie a také v úpravě Bayscent Aroma Wellness s heřmánkem, který zajišťuje klidný a uvolňující spánek.

airtekSENSITIVE

Měkká jako hedvábí, extrémně příjemná a pohodlná, přináší svému uživateli výjimečný pocit svěžesti a pohodlí. Absorbuje vlhkost, je prodyšná a odolná.

 

clima confort plusCOOL SENSATION

Textilie Cool má schopnost vytvořit kolem našeho těla výjimečný pocit svěžesti. Odvádí nadměrné teplo a nabízí tímto nepřekonatelný pocit svěžesti. Lidé, kteří trpí nadměrným nočním pocením, mohou najít řešení s textilií Cool, která zaručuje redukci nepříjemného tepla v lůžku.

potah coolmaxCOOLMAX

Pohodlí a svěžest. Coolmax® je prvotřídní textilie v regulaci tělesné vlhkosti. Díky svým vlastnostem zaručuje skvělou regulaci teploty v lůžku.

 

potah sanifreshSANIFRESH

Potah SANIFRESH je vyroben z vysoce kvalitní a technologicky pokročilé tkaniny, která je voděodolná a paropropustná. Tato technologie omezuje průnik tekutin do matrace při zachování vzdušnosti. Potahová látka Sanifresh je proto vyhledávána pro použití v matracích pro zdravotnictví, děti nebo starší osoby. 

 

air space - 3d mřížkaAIR SPACE – 3D mřížka

Textilie s výjimečnou prodyšností, používá se převážně na postranních částech matrace. Jedná se o systém založený na maximální vzdušnosti matrace.

 

Zjistěte více…

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.