Právě u nás probíhají DNY VELKÝCH SLEV - slevy 5 - 55 % na vybraný sortiment při použití kódu dnyslev-424. Více informací >>>

Novinka v sortimentu - postele OTTEN

traumstart-logo-scI pro tento rok jsme připravili několik novinek. Jednou z nich je spolupráce s německou firmou OTTEN, která je špičkovým výrobcem kvalitních čalouněných a kontinentálních postelí.

Něco o společnosti Horst Otten GmbH

Již více než 75 je firma OTTEN považována za synonymum komfortního spánku. Specializuje se totiž na vše, co s ním souvisí. Vyrábí nejen postele, matrace a rošty či pružinové systémy, ale navrhuje pro ně i nejrůznější inovativní řešení.

Díky týmům jejích designérů a konstruktérů se navíc do ložnic v celé Evropě již řadu let dostává také špičkový a neotřelý design.

Otten-gold-na-web-csKontinentální postele Galerie

Jako první jsme do nabídky zařadili kontinentální postel GALERIE, která představuje špičkový design, luxusní materiály, dokonalé zpracování i v těch nejmenších detailech, a především komfortní spánek a relaxaci.

Německá firma Otten dospěla k tomuto modelu na základě svých dlouholetých zkušeností v oboru spánkových systémů, a právě konstrukce lůžka a současně také její variabilnost dělá postel GALERIE skutečně jedinečnou.

Přijďte si postel galerie vyzkoušet

F_FURNITURE_CERVENEPrvní představení postele GALERIE proběhne na výstavě FOR FURNITURE. Výstava začíná ve čtvrtek 23. 03. 2017 a končí v neděli 26. 03. 2017. Postel naleznete vystavenou v hale 4 (DESIGN SHAKER).

Následně bude postel vystavena na naší prodejně v ulici Drahobejlova - Praha 9

Pokud vás postele OTTEN zaujali, přečtěte si více v tomto článku >>>

letak-galerie-strana-1-new

letak-galerie-strana-2-web

Pokud vás postele OTTEN zaujali, přečtěte si více v tomto článku >>>