Vážení zákazníci, v souladu s usnesením vlády jsou naše prodejny do 2. 12. uzavřeny. Opět se na Vás budeme těšit ve čtvrtek 3. 12. 2020. Více informací >>>
E-shopové objednávky jsou vyřizovány v běžném režimu. Z důvodu velkého vytížení přepravních společností může být doručení prodlouženo o 1-3 dny.

Otten

Vážení zákazníci, prodej kontinentálních postelí Otten byl ukončen. Pro aktuální nabídku kontinentálních postelí nás neváhejte kontaktovat >>>

Špičkový design, luxusní materiály, dokonalé zpracování i v těch nejmenších detailech, a především komfortní spánek a relaxaci. To vše nabízí kontinentální postel Galerie.

Německá firma Otten dospěla k tomuto modelu na základě svých dlouholetých zkušeností v oboru spánkových systémů a právě konstrukce lůžka a současně také její variabilnost dělá postel Galerie skutečně jedinečnou.

Spodní box, kde je možné volit ze tří typů pružin, dodává celé konstrukci přirozenou tuhost i odrazovou pružnost. Nosné matraci také pomáhá ještě lépe rozložit tlak a vytvořit optimální podmínky pro spánek.

Možnost výběru ve třech základních kategoriích (Standardní, Stříbrná a Zlatá edice) nabízí rovněž nosná matrace. Její jádro kombinuje různé typy taštičkových pružin a speciálně prořezávanou studenou pěnu. Díky tomu jsou pro tělo, zejména páteř, v jakékoliv poloze vytvořeny ideální podmínky. Matrace se dokonale přizpůsobí tělu a současně jej podepře, aniž by vyvíjela nepříjemný protitlak. Komfort ležení pak násobí i luxusní a přitom vysoce funkční materiály potahů těchto matrací. Nezaměnitelný pocit z ležení na kontinentální posteli Galerie umocňuje pak vrchní matrace (topper).

O konečné podobě svého lůžka můžete tedy rozhodnout sami a vytvořit si tu správnou postel pro váš kvalitní spánek a odpočinek.

Vážení zákazníci, prodej kontinentálních postelí Otten byl ukončen. Pro aktuální nabídku kontinentálních postelí nás neváhejte kontaktovat >>>


kontinentální postel Galeria Ottenkontinentální postel Galeria Otten

 

 

 

Omlouváme se, Vašemu výběru neodpovídá žádné zboží.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací