Slee Memo Advance Topper
Kód: SLEE-MAT-80 SLEE-MAT-90 SLEE-MAT-140 SLEE-MAT-160 SLEE-MAT-180 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Základní informace
Slee Memo Advance topper je ideální řešení pro zvýšení pohodlí vaší stávající matrace. Krycí matrace Slee Memo Advance je vyrobena z 5cm vrstvy paměťové pěny, která se výborně přizpůsobuje, snižuje tlakové body a napomáhá lepšímu prokrvení. Snímatelný potah, který je opatřen protiskluzovou spodní stranou, je pratelný na 40 °C.
Pro snadné uchycení na matraci je topper vybaven fixačními gumami v rozích.
Jádro topperu je vyrobeno z elastického materiálu. Po rozbalení jej jemně roztáhněte do původního rozměru, ve kterém byl vyroben.
Rozměr jádra je záměrně o cca 3-5 cm užší a kratší než uvedený rozměr topperu. Tento rozdíl zajišťuje, aby topper při používání nepřesahoval přes okraje matrace a držel správný tvar.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- Paměťová pěna
Potah matrace:
- 100 % polyester
- snímatelný a pratelný na 40 °C

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krycí matrace |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Tuhost matrace: | 6 - střední |
| Celková výška matrace: | 5 cm |
| Výška jádra matrace: | 5 cm |
| Složení jádra matrace: | Paměťová pěna |
| Atypický rozměr matrace: | Ne |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 40 °C |
| Standardní potah: | 100% polyester |
| Volitelný potah: | Ne |
| Ložná plocha matrace: | Paměťová pěna |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
