Memory Night Gel - matrace pro tropické noci

MEMORY NIGHT GEL - MATRACE PRO TROPICKÉ NOCImatrace memory night gel

S nadcházejícím létem budeme hledat ochlazení nejen přes den, ale také v noci. Během tropických nocí, kdy neklesne minimální teplota pod 20°C, se bez klimatizace dají v ložnici jen těžko vytvořit podmínky vhodné pro spánek.

Pomoc však nabízejí moderní technologie, které se používají při výrobě matrací a jejich potahů.

Při vývoji matrace Memory Night Gel vsadila italská firma FlexyFlex na inovativní technologii gelové pěny. Ta je nejen velmi tvárná a přitom pevná a odolná, ale naše tělo dokáže příjemně ochlazovat. Gel totiž přebytečné teplo absorbuje a ve spolupráci se vzdušnou Air Pur pěnou ve středu jádra odvádí ven z matrace. Díky tomu během spánku nedochází ke střídavému přehřívání a ochlazování těla.
Vlastnosti gelové pěny násobí ještě potah matrace vyrobený z tkaniny Tencel, která je schopná pojmout velké množství vlhkosti, přirozeně chladí a potlačuje růst baktérií.

Gelové částice použité na tzv. letní straně matrace Memory Night Gel přitom tělo nejen příjemně ochlazují, ale současně i „nadlehčují“. Přispívají tak k celkovému uvolnění svalů a kloubů a spánek je díky tomu velmi klidný a intenzivní.

Na opačné ložné straně matrace je použita paměťová pěna Waterlily, která podobný komfort zajišťuje po zbytek roku.

Matrace Memory Night Gel je tedy tou správnou volbou pro všechny, kteří hledají středně tuhou matraci a chtějí se dobře vyspat i během teplých letních nocí.logo-flexy-flex

Výrobcem matrace Memory Night Gel je tradiční italská firma FlexyFlex, za níž je více než čtyřicet let zkušeností. Při výrobě matrací a specializovaných spánkových systémů využívá ty nejdokonalejší technologie i materiály a velký důraz klade také na jejich zpracování. Mnohé inovativní technologie sama systematicky vyvíjí a stále zdokonaluje.

O kvalitě výrobků FlexyFlex svědčí desetiletá záruka, kterou firma na většinu svých matrací poskytuje.

Výhradním zástupcem značky FlexyFlex na českém trhu je Sleep Centrum s.r.o.

Prohlédněte si matraci Memory Nigh Gel >>>
Přečtěte si informace o značce FlexyFlex >>>
Podívejte se na další nabízené produkty FlexyFlex >>>