Doplňky pro cestování

POMOCNÍCI NA CESTY


N-5102-2_uprChystáte se na dovolenou a obáváte se dlouhé cesty v autobusu, vlaku či letadle? Nekonečné a zpravidla ne příliš pohodlné sezení Vám pomohou zpříjemnit drobnosti, které jistě oceníte.

Pokud použijete cestovní polštář Daydream, předejdete nepříjemné bolesti za krkem. Maska na spaní od stejného výrobce, třeba i v kombinaci se špunty do uší, zase dopřeje více klidu a soukromí, takže většinu cesty třeba prospíte.

Cestovní polštáře Daydream mají tvar podkovy, aby podporovaly krční páteř a pomáhaly držet hlavu ve vzpřímené poloze. Jejich jádro tvoří buď viskoelastická paměťová pěna, nebo polystyrenová kuličková náplň. Některé polštáře mají po boku i „tajnou kapsu“, do níž je možné vložit například sušené bylinky a relaxaci tak umocnit za pomoci aromaterapie.

Pokud zvolíte paměťovou pěnu, která reaguje na tlak i teplotu, bude mít vaše krční páteř v polštáři Daydream po celou dobu potřebnou oporu a jádro polštáře se přizpůsobí i případným změnám vaší polohy. Podobnou službu zajistí i cestovní polštáře s kuličkovou náplní. Typy „dva v jednom“ nebo „tři v jednom“ je navíc možné díky důmyslnému systému zipů během chvilky přeměnit na klasický polštářek velikosti 35 x 28 cm a u polštáře tři v jednom dokonce i v malý polštář ve tvaru válce.


daydream6-uprSkvělým pomocníkem na vašich cestách může být i maska na spaní Daydream. Patentovaná technologie šesti vrstev zaručuje stoprocentní neprostupnost světla. Úchyty masky jsou nastavitelné, každý si tedy snadno rozměr upraví tak, aby mu maska poskytla naprosto komfortní službu – nepouštěla k očím žádné světlo a přitom nikde netlačila.

Součástí je také Coolpack, gelová vložka, díky níž je možné unavené oči příjemně ochladit, nebo naopak zahřát. Coolpack, který je v masce volně vložený ve všitém pouzdru, pomáhá i při bolestech hlavy.

Některé masky na spaní jsou navíc vyrobeny ze speciální tkaniny, která obsahuje mikrokapsle s výtažky z Aloe Vera a vitamínu E či Retinolu a cereamidů. Pokožka v oblasti očí je tedy přirozeně hydratována a vyživována a relaxace je ještě intenzivnější. Tento účinek masky výrobce garantuje minimálně na 300 použití.

Německá firma Daydream je považována za nejlepšího výrobce masek na spaní a dalšího sortimentu pro kvalitní spánek, relaxaci i cestování. Dlouhodobě sleduje nejen moderní technologie, ale také módní trendy.

Masky na spaní Daydream vyrábí v desítkách různých barev i dezénů. Vždy vypadají úžasně a zaručují maximální měkkost a hebkost pro vaše oči.

Prohlédněte si masky na spaní Daydream >>>
Podívejte se na cestovní polštáře Daydream >>>

daydream_logo_sm