Tisková zpráva - Matrace nejen na léto - FlexyFlex Memory Night Gel s paměťovou pěnou

Praha, 10. června 2015 - Spánek má v lidském životě zásadní význam. Abychom se dobře vyspali, je třeba myslet na kvalitní matrace, které páteř ve spánku podepřou a zádové svaly si odpočinou. Velmi vhodné jsou matrace z paměťové pěny, které pomáhají udržet správnou polohu ve spánku. Novinkou na trhu jsou matrace se speciální gelovou pěnou, které zaručují kvalitní a zdravý odpočinek nejen v létě.

Matrace Memory Night Gel_1-smallSpolečnost Sleep Centrum představuje oboustrannou hypoalergenní matraci FlexyFlex Memory Night Gel. Její hlavní výhodou je, že má dvě odlišné strany - zimní a letní. Zimní strana je tvořena vysokou vrstvou paměťové pěny a letní strana je opatřena vrstvou speciální gelové pěny, která kromě opory těla také odvádí přebytečné teplo a v létě tak lůžko působí velmi příjemně. Matrace je vybavena potahem Tencel, který má výplň z paměťové pěny na straně zimní a z dutého vlákna na straně letní.

Matrace je určena lidem, kteří mají rádi středně tuhou matraci a rádi si volí měkčí nebo tvrdší stranu. Je možné nechat si ji vyrobit v různých atypických rozměrech.

Doporučená prodejní cena matrace FlexyFlex Memory Night Gel je 16 190,- Kč.

 


O společnosti Sleep Centrum

Společnost Sleep Centrum poskytuje kompletní sortiment výrobků pro zajištění zdravého spaní a kvalitního odpočinku. Specializuje se na prodej matrací, postelí, lamelových roštů a doplňků do ložnice od prověřených evropských i tuzemských výrobců – Hilding, Tempur, Ahorn, BMB, Daydream. Sleep Centrum je výhradním dovozcem matrací italské značky FlexyFlex na český trh. Ve svém portfoliu nabízí také privátní značku matrací Sleep Centrum. Více informací naleznete na stránce http://www.sleepcentrum.cz/.

Kontakt pro média:

Daniela Paličková, Weber Shandwick, +420 732 955 366, dpalickova@webershandwick.cz

Ke stažení:

Tisková zpráva matrace nejen na léto v PDF >>>
Logo společnosti Sleep Centrum ve formátu JPG >>>