Letošní Vánoce s předstihem

tipy na darky vanoceNenechte se zaskočit přípravou na letošní Vánoce a začněte alespoň s malým předstihem. Vyhnete se tak těm největším frontám a v online světě si můžete být jistí dodacím termínem. Ve finále také možná i dost ušetříte, protože, co si budeme povídat - nakupovat vánoční dárky na poslední chvíli dost často nepříjemně zaskočí hlavně naši peněženku. My pro vás dnes máme spoustu tipů na vánoční dárky, tak vybírejte a ten pravý vánoční čas užívejte už jen v poklidu a bez zbytečného stresu.

Naše milované ženy

Ať už máte obdarovat svou manželku, maminku, sestru či partnerku, myslete na to, že ona ve své podstatě žádná žena není náročná - když víte, čím ji potěšit. Pokud jste během roku pozorně poslouchali, máte teď vyhráno a půjdete najisto. V tom druhém případě je velká šance, že se při výběru trochu zapotíte.

Vsadíme se, že z naší nabídky by nejednu ženu potěšil nový polštář, protože vyspat se do krásy je potřeba. Doporučujeme tedy zvolit italskou kvalitu. Polštář Flex Memory Air je vyroben z tzv. “líné pěny”, která se přizpůsobí tvaru hlavy, krku nebo šíje, aniž by vytvářela protitlak. Nebudeme vám lhát, je to jako ležet na obláčku. A kdo by si tohle nepřál?

Možná bychom poklidnou noc doplnili o šálek lahodného bylinného čaje “Sladké sny” s meduňkou, heřmánkem, třezalkou a mateřídouškou. Kombinace, díky které se usíná jedna radost.

Tatínek, partner nebo bratr

Máme pocit, že potěšit muže naopak bývá celkem často velký oříšek. Nenechte se ovšem odradit. Udělat radost a rozveselit milovanou osobu je nejen v období Vánoc tím klíčovým, stejně jako dostatek odpočinku a spánku, který si po dlouhém dni zasloužíme. Ve vánočních tipech pro muže máme rozhodně podkoleník. Praktický dárek, o kterém víme, že si ho bude půjčovat celá rodina. Jedná se o polštář mezi kolena. Poskytuje maximální oporu a pohodlí a pomáhá zmírnit bolest a tlak na dolní část zad a kyčlí. Po náročném dni plném pohybu pocítíte neskutečnou úlevu. Je to takový must have doplněk pro ten nejkomfortnější odpočinek bez ohledu na pohlaví či věk spáče.

Pokud váš manžel, tatínek či bratr je často na cestách, mohla by je potěšit povinná výbava každého cestovatele. Maska na spaní, která zajistí absolutní tmu a usnadní usínání a zajistí kvalitnější spánek. Waya 3D Premium maska na spaní je vyrobena z kvalitní paměťové pěny, která nevytváří tlak na oční víčka a poskytuje dostatek prostoru kolem očí. Doplňte tohle duo o špunty do uší a věřte, že povánoční radost a nadšení bude trvat hodně dlouho.

Pro nejmenší

A to bychom nebyli my, kdybychom nevymysleli i něco pro ty naše malé lásky. Jednoduchá otázka - komu nejvíce záleží na kvalitním a co nejdelším spánku dětí? Ano, jejich rodičům. Vybavte je na zimu našimi hřejivými dekami a těmi nejpříjemnějšími polštáři a celé to zabalte do toho nejkrásnějšího dětského povlečení, které rozzáří všechny dětské oči a jejich pokojíčky.

darky_clanek_2

V naší široké nabídce najdete nejen oblíbené postavičky z Tlapkové patroly, ale také Králíčka Binga nebo sladké růžové povlečení pro vaší princeznu.

I když bychom si to tolik přáli, čas nezastavíme, a proto je důležité si užívat každý okamžik našeho života a prožít ho ve společnosti těch nejmilovanějších. Vánoční svátky jsou tou pravou dobou na to, abychom zastavili, nadechli se a užívali si výjimečnost přítomného okamžiku.