Právě u nás probíhají DNY VELKÝCH SLEV - slevy 5 - 55 % na vybraný sortiment při použití kódu dnyslev-424. Více informací >>>

Potahy matrací Snooze

Potahy na matrace Snooze jsou vyrobeny z vysoce kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Potahy jsou snímatelné s možností praní do 60 °C nebo 90 °C nebo je lze chemicky čistit. Potahy jsou vyrobeny ze dvou samostatných částí spojených zipem po celém obvodu matrace - manipulace s potahy a jejich údržba je tak jednodušší.

Na výběr máte z následujících potahů:
New Jersey 

Potah New Jersey je cenově příznivou variantou matrací SNOOZE. Obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajištuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Potah - 53 % Tencel, 47 % Polyester
Výplň - 100 % polyesternew_jersey_2

Snooze Silver

Potah SNOOZE Silver je základní cenovou variantou matrací SNOOZE. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

Potah - 100 % polyester
Výplň - 100 % polyester

snooze_silver_2

Snooze Comfort - při koupi matrace v tomto potahu nás neváhejte kontaktovat 

Potah SNOOZE Comfort je kvalitní potah s novým designem. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

snooze_comfort_2

Snooze Visco - při koupi matrace v tomto potahu nás neváhejte kontaktovat 

Potah SNOOZE Visco je luxusní potah s novým designem a prošitím 1,5 cm viscoelastické pěny v horní části jedné z polovin potahu. Touto úpravou potah navyšuje komfort matrace. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej ručně prát do 40 °C.

snooze_visco_2

Galaxy

Potah Galaxy je vyroben z viskózy a polyesteru, nabízí tedy příjemné klima při spánku a zajištuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah je snímatelný a lze jej ručně prát do 60 °C.

Potah - 20 % viskóza, 80 % polyesterGalaxy_upr

Tencel - při koupi matrace v tomto potahu nás neváhejte kontaktovat 

Potah TENCEL obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajišťuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Potah - 38 % lyocell, 37 % polyamid, 25 % polyester
Výplň - 100 % polyester

tencel_2

Celsio - při koupi matrace v tomto potahu nás neváhejte kontaktovat 

Potah CELSIO je vyroben z kvalitní elastické látky bez prošité výplně. Potah má moderní design a je velmi příjemný na dotek. Ideální potah pro matrace, které mají na povrchu viscoelastickou pěnu – potah zachovává při ležení maximální paměťový efekt matrace. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

78 % bavlna, 22 % polyester

celsio_2

Medicott - při koupi matrace v tomto potahu nás neváhejte kontaktovat 

Potah MEDICOTT® obsahuje ionty stříbra, které zajištují jeho antibakteriální vlastnosti a je vhodný také pro děti, alergiky a astmatiky. Potah velmi dobře odvádí vlhkost. Speciální úprava potahu umožňuje jeho praní až do 90 °C.

Potah - 37 % bavlna, 63 % polyester

medicot_2

Noon Premio 3D - při koupi matrace v tomto potahu nás neváhejte kontaktovat 

Potah NOON Premio 3D je image potah s boční ventilační mřížkou pro nejlepší odvod vlhkosti. Potah obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajišťují výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.

Potah - 38 % lyocell, 62 % polyester
Výplň - 100 % polyester

noon_premio_3d_2

Noon Silver

Potah obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajišťuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Výplň potahu tvoří duté vlákno.

Potah - 39 % lyocell, 36 % polyamid, 25 % polyester
Výplň - 100 % polyester

Noon silver_upr