O výrobci Every

logoSpolečnost every s.r.o. přichází s novým pohledem na kulturu spaní, kdy přináší do ložnic prvky příjemných prožitků spokojeného a zdravého spánku. Zároveň se její ložní výrobky stávají součástí zdravého životního stylu podporující blahodárné relaxační účinky spánku pro celý lidský organismus. Společnost every s.r.o. se vyznačuje aktivitami trvale udržitelného podnikání, které spojuje snaha o zlepšování kvality života, o ochranu životního prostředí.

Pozornost společnosti je zaměřena hlavně na uspokojování potřeb jednotlivých skupin zákazníků, což se projevuje ve sledování aktuálních trendů ložního vybavení, využívání moderních materiálů vyvinutých speciálně pro zhotovení komfortních ložních výrobků a v poskytování poradenství při výběru nejvhodnější přikrývky a polštáře.

techTechnologie

Při inovacích jsou využívány progresivní materiálové novinky a moderní designy. Program inovací je realizován v souladu s požadavky trhu a s ohledem na životní prostředí. Nepřetržitě probíhající inovační proces zaručuje stálou spjatost výroby s nejnovějšími směry vývoje v oblasti ložního textilu.

Společnost every, spol. s r. o. tvoří tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi z výroby a prodeje ložního textilu a představuje plnou garanci kvality výrobků a zákaznických služeb. Zkušenosti každého článku týmu by každý odborník v oboru vyvážil zlatem.

 

Kvalita materiálů a dílenské zpracování

Používání nejlepších surovin je stejně samozřejmé jako jejich perfektní zpracování na kvalitní výrobek. Kontrolní systém výrobního procesu a jeho řízení zajišťují vysokou a stabilní kvalitu prováděných prací. Nezávisle na vnitřním systému kontroly kvality se výrobky podrobují testování ve státních autorizovaných zkušebnách, které hodnotí jejich užitné vlastnosti, materiálovou kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Zjistěte více...

 

 b-20