Matrace do rozkládacích postelí BMB

popis_upr

Výrobce rozkládacích postelí Tandem nabízí do těchto rozkládacích lůžek také matrace určené speciálně pro použití do Tandemu.

Matrace se vyrábí v rozměru 80 x 200 cm, 90 x 200 cm a také v půlené verzi 2 x 40 x 200 cm, 2 x 45 x 200 cm - půlená matrace slouží jako opěradlo, po rozložení pak nabízí kvalitní ležení jako plnohodnotná matrace. Matrace pro účel opěráku je půlená se šikmým řezem. Zkosení umožňuje správný sklon a nabízí tak pohodlné sezení. Rozložení matrace pak nabízí kvalitní ležení i v místě šikmého napojení obou polovin.

Matrace do rozkládacích postelí je možno objednat v klasickém potahu New Jersey nebo v poločalouněném či celočalouněném provedení.

Potah New Jersey

Potah New Jersey obsahuje 53 % vláken Tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah New Jersey je možno prát do 60 °C.

Čalounění

Při výběru celočalouněné či poločalouněné matrace si můžete vybrat z potahových látek Bombay nebo Verona v široké nabídce barevných odstínů.

U poločalouněné matrace je potah kombinovaný - jedna strana matrace je v klasickém potahu New Jersey, druhá strana matrace je čalouněná. Pro účel sezení je použita strana s čalouněním a pro účel ležení strana z příjemného potahu New Jersey.

Celočalouněná matrace je očalouněna z obou stran.

K postelím Tandem jsou vhodné matrace Lisa, Nina, Jenny a Bonnie. 

Matrace Lisa

Jednoduchý typ sendvičové matrace, jejíž jádro je zpevněno pojenou PUR pěnou, ložnou plochu tvoří kvalitní PUR pěna. Výška matrace je cca 16 cm. Více informací >>>

Matrace Nina

Jednoduchý typ matrace z PUR pěny. Matrace Nina má dvě varianty povrchu - sedm anatomických zón a druhou stranu bez profilace. Výška matrace je cca 15 cm. Více informací o matraci >>>

Matrace Jenny

Kvalitní pěnová matrace, která nabízí kombinaci dvou tvrdostí. Efektní děrování má sedm anatomických zón pro provzdušnění celé matrace. Výška matrace je cca 16 cm. Doplňující informace >>>

Matrace Bonnie

Pěnová matrace s vrstvou paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí tělu. Matrace nabízí kombinaci dvou tvrdostí. Výška matrace včetně potahu je cca 18 cm. Více informací o matraci Bonnie >>>

ZJISTĚTE VÍCE…