Matrace do rozkládacích postelí BMB

popis_upr

Výrobce rozkládacích postelí Tandem nabízí do těchto rozkládacích lůžek také matrace určené speciálně pro použití do Tandemu.

Matrace se vyrábí v rozměru 80 x 200 cm, 90 x 200 cm a také v půlené verzi 2 x 40 x 200 cm, 2 x 45 x 200 cm - půlená matrace slouží jako opěradlo, po rozložení pak nabízí kvalitní ležení jako plnohodnotná matrace. Matrace pro účel opěráku je půlená se šikmým řezem. Zkosení umožňuje správný sklon a nabízí tak pohodlné sezení. Rozložení matrace pak nabízí kvalitní ležení i v místě šikmého napojení obou polovin.

Matrace do rozkládacích postelí je možno objednat v klasickém potahu New Jersey nebo v poločalouněném či celočalouněném provedení.

Potah New Jersey

Potah New Jersey obsahuje 53 % vláken Tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah New Jersey je možno prát do 60 °C.

Čalounění

Při výběru celočalouněné či poločalouněné matrace si můžete vybrat z potahových látek Bombay nebo Verona v široké nabídce barevných odstínů.

U poločalouněné matrace je potah kombinovaný - jedna strana matrace je v klasickém potahu New Jersey, druhá strana matrace je čalouněná. Pro účel sezení je použita strana s čalouněním a pro účel ležení strana z příjemného potahu New Jersey.

Celočalouněná matrace je očalouněna z obou stran.

K postelím Tandem jsou vhodné matrace Lisa, Nina, Jenny a Bonnie. 

Matrace Lisa

Jednoduchý typ sendvičové matrace, jejíž jádro je zpevněno pojenou PUR pěnou, ložnou plochu tvoří kvalitní PUR pěna. Výška matrace je cca 16 cm. Více informací >>>

Matrace Nina

Jednoduchý typ matrace z PUR pěny. Matrace Nina má dvě varianty povrchu - sedm anatomických zón a druhou stranu bez profilace. Výška matrace je cca 15 cm. Více informací o matraci >>>

Matrace Jenny

Kvalitní pěnová matrace, která nabízí kombinaci dvou tvrdostí. Efektní děrování má sedm anatomických zón pro provzdušnění celé matrace. Výška matrace je cca 16 cm. Doplňující informace >>>

Matrace Bonnie

Pěnová matrace s vrstvou paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí tělu. Matrace nabízí kombinaci dvou tvrdostí. Výška matrace včetně potahu je cca 18 cm. Více informací o matraci Bonnie >>>

ZJISTĚTE VÍCE…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení