Certifikáty produktů Klinmam

 Vysvětlivky k použitým logům a piktogramům:

  Firemní logo nadnárodní vývojové a výrobní společnosti působící v 60 zemích světa. Vyvíjí moderní technologie z různých oborů, na jejichž základě vyrábí široký sortiment špičkových výrobků.
  Značka kvality propůjčovaná kvalitním výrobkům nebo službám Sdružením pro oceňování kvality.
  Mikrojemné přírodní vlákno získané ze dřeva. Vyvinuto speciálně pro vysoce jakostní sypkovou tkaninu.
  Přírodní vlákno získané ze dřeva ekologickou technologií s výborným odvodem vlhkosti odpařující se z těla. Používá se jako výplň do ložních výrobků.
  Materiál vyvinutý k ochraně kosmonautů před teplotními výkyvy. OUTLAST® Thermocules®, z kterých je tento materiál vytvořený, pracují na základě optimální teploty těla. Přebytečné teplo absorbují a vrací jej zpět, když okolní teplota klesá.
 
 
Výrobek označený tímto logem splňuje přísné požadavky mezinárodní normy pro ekologii textilu ÖKO-TEX Standard 100.
  Firemní logo nadnárodní inovativní společnosti DuPont De Nemours & Company působící hlavně v oblasti chemie v cca 70 zemích světa.
  Směs dvou a trojrozměrných dutých vláken zvyšující stupeň hřejivosti až o 35% oproti klasickému dutému vláknu při zachování nižší hmotnosti.
  Vysoce kvalitní polyesterová vlákna vyznačující se dlouhodobými antimikrobiálními a protiroztočovými vlastnostmi.
  Logo státem akreditované nezávislé zkušebny textilu -Textilní zkušební ústav. Provádí zkoušky zjišťování škodlivin, nehořlavosti a odolnosti technických textilií pro všechny druhy textilních výrobků.

 

 

 Zjistěte více...