Barevné provedení postelí Mireal

Materiály

Vysoká kvalita ložnic značky MIREAL je dána využitím progresivních a ekologicky šetrných postupů a materiálů. Výběr kvalitního materiálu je základním předpokladem pro dosažení vysoké jakosti výrobků. Ložnice MIREAL jsou vyráběny z masivního bukového a dubového dřeva.

Buk

buk-10

Buk je velmi kvalitní dřevina s výbornými vlastnostmi - je tvrdá a pevná a je pro ni charakteristická velmi jemná textura. Bukové dřevo využívané pro produkci firmy LOŽNICE MIREAL, a.s. je mírně pařené, což mu dává lehce narůžovělý odstín.

Ložnice v provedení buk díky svému designu, pečlivému zpracování a možnosti výběru z široké škály modelů splňují veškeré požadavky, které zákazníci kladou na moderní ložnici. Bukové ložnice jsou vyráběny buď z celomasivního buku, nebo jako kombinace bukového masivu a dýhované DTD, případně jako kombinace bukového masivu a bukového lamina.

Dub

divokuy-dub-lak-17Dub, který patří mezi nejhodnotnější a nejkvalitnější dřeviny, vyniká především výraznou texturou a dále i svou houževnatostí a tuhostí.

Ložnice vyrobené z dubového dřeva představují nejvyšší kvalitativní, funkční a estetickou třídu nábytku s vysokou užitnou hodnotou. Dubové ložnice jsou vyráběny buď z masivního dřeva, nebo z kombinace dubového masivu a dýhovaného DTD.

Materiálové provedení

Nábytek Mireal lze vyrobit v provedení FIX neboli masivní průběžná lamela bez podélných spojů nebo také ve variantě cink, což znamená masivní lamela s podelnými spoji, takzvaný parketový vzor.

fix_popis cink_popis

Barevné provedení buk, jádrový buk a dub

Barevné provedení se může lišit od skutečnosti v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

buk10_2_popis

buk73_2_popis

buk82_2_popis

buk96_2_popis

jadrovybuk10_2_popis

jadrovybuk73_2_popis

dub77_2_popis

 

Podívejte se na nabízené výrobky od firmy Mireal >>>

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení