Barevné provedení postelí GWdesign

GWdesign se specializuje na výrobu nábytku z masivního bukového a dubového dřeva a také Jasanu. Buk je velmi kvalitní dřevina s výbornými vlastnostmi - je tvrdá a pevná a je pro ni charakteristická velmi jemná textura. Oproti tomu dub, jedna z nejhodnotnějších a nejkvalitnějších dřevin, vyniká výraznou texturou a dále i svou houževnatostí a tuhostí. 

Nábytek z masivního dřeva má svoje kouzlo a vysokou užitnou a estetickou hodnotu, kterou neztrácí ani po letech. Masivní dřevo je praktické, snadno udržovatelné a naprosto ekologické. Nábytek od GWdesign má osobitý, nezaměnitelný design, chráněný průmyslovým vzorem. Povrchová úprava je tvořena kvalitními PUR laky s možností patnácti základních odstínů moření v provedení buk a pěti základních odstínů v provedení dub.

Materiály

Výběr kvalitního materiálu je základním předpokladem pro dosažení vysoké jakosti výrobků. Výrobky GWdesign jsou vyráběny z masivního bukového a dubového dřeva.

Buk

Nábytek z masivního bukového dřeva má svoje kouzlo a vysokou užitnou a estetickou hodnotu, kterou neztrácí ani po letech. Masivní dřevo je praktické, snadno udržovatelné a naprosto ekologické. Povrchová úprava je tvořena kvalitními PUR laky s možností patnácti základních odstínů moření.

Dub

Duk je velmi tvrdý a pevný, navíc je i houževnatý a má mnohem výraznější kresbu. Standardně se dodává v pěti základních odstínech moření. Ložnice vyrobené z dubového dřeva představují nejvyšší kvalitativní, funkční a estetickou třídu nábytku s vysokou užitnou hodnotou. 

Barevné provedení

Buk

 

Dub

 Poznámka: barevné provedení se mohou lišit se skutečností v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.