Aktuální informace: Doprava zdarma od 1 000 Kč. E-shopové objednávky jsou vyřizovány v běžném režimu. Naše prodejny jsou otevřeny dle standardní otevírací doby. Více informací >>>

O výrobci GWdesign

Výrobce GWdesign

Ložnicový nábytek zn. GWdesign je vyráběn a na český trh dodáván od roku 2002.

GWdesign se specializuje na výrobu nábytku z masivního bukového a dubového dřeva a také dřeviny Okoume, které si sami zpracovávají a připravujují, což umožňuje velmi pečlivě kontrolovat kvalitu použitého materiálu.

Za poměrně krátkou dobu existence GWdesign na základě vlastního designu vytvořil modelové řady postelí, komod, nočních stolků a šatních skříní.

Při výrobě se snaží o maximální možnou kvalitu jejich produktů, bezchybnou povrchovou úpravu a vstřícný přístup při řešení požadavků našich zákazníků.

Flexibilní charakter práce umožňuje vyrábět nábytek jak ve standardních provedeních a rozměrech tak i v atypech. Stále častěji se realizují dodávky nábytku zákazníkům,kteří řeší svůj interiér individuálně,na zakázku.

Produkty od výrobce GWdesign >>>

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací