Soutěž s ExpresFM o dárkové balíčky

soutez-na-socialni-site

V tomto týdnu od 16. 10. 2017 do 20. 10. 2017 můžete soutěžit na rádiu ExpresFM o 5x dárkový balíček Sleep Centrum v hodnotě 4 000 Kč.

V soutěžním dárkovém balíčku najdete:

Masku na spaní Daydream, která je skvělým pomocníkem nejen na dlouhých cestách. Maska zaručuje stoprocentní neprostupnost světla. Její součástí je také gelová vložka, díky níž je možné unavené oči příjemně ochladit, nebo naopak zahřát. Pomáhá také při bolestech hlavy.

Matracový chránič Jersey S
Chránič prodlužuje životnost matrace a chrání ji před znečištěním. Je vyroben z velmi pevné trikotové látky s antibakteriální úpravou. Zabraňuje tedy přežívání bakterií, plísní a mikroorganizmů v matraci. Hygienu lůžka zvyšuje také tím, že velmi dobře absorbuje a odvětrává vlhkost. Výhodou je také to, že neakumuluje statickou energii, takže i tímto způsobem přispívá ke komfortnějšímu spánku.

Středně hřejivou přikrývku Lavande
Jemná, hebká a dokonale splývavá přikrývka z dutého vlákna, která váš spánek navíc ještě provoní. Je totiž vyrobena z jemné polyesterové tkaniny, která obsahuje mikrokapsle s výtažky z levandule. Její vůně dokáže lidský organizmus zklidnit. Přispívá k duševní pohodě, mírní stres i bolesti hlavy. Snižuje nervozitu i svalové napětí a v neposlední řadě odpuzuje hmyz.

Hebkou deku ze zeleného mikroplyše, která se hodí kdykoliv, když se budete chtít zahřát. A k ní ještě napínací žerzejové prostěradlo ve stejné barvě.


Více informací o rádiu ExpresFM

soutez