Novinka v sortimentu – ložnice Wiemann

logo wiemannPro tento rok jsme připravili spousty novinek. Jednou z nich je spolupráce se špičkovým výrobcem kvalitního německého nábytku Wiemann.

Představujeme firmu Wiemann

Postel a skříň Catania 1Nábytek Wiemann - to je značková německá kvalita, synonymum pro kvalitní nábytek s tradicí od roku 1900.

Rodinná firma Wiemann dobře ví, co znamená vybudovat silnou značku, známou po celé Evropě a zároveň si dobře uvědomuje, jak snadné by ji bylo ztratit. I proto je nábytek Wiemann stále vyráběn výhradně v německém závodě v Osnabrücku z pečlivě sledovaných a trvale kontrolovaných surovin, které téměř výhradně pocházejí buď přímo z Německa nebo z okolních evropských zemích.

Ložnicový a skříňový nábytek Wiemann je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat.

Na aktuální nabídku se můžete podívat na našich stránkách a během několika týdnů budou na prodejnách k vidění nejoblíbenější postele od tohoto výrobce.

toledo