Aktuální informace - otevření prodejen ve čtvrtek 3. 12. 2020

prodejny-2020-aktualne-na-soc-site_2Vážení zákazníci, naše prodejny jsou od čtvrtka 3. 12. otevřeny dle standardní otevírací doby. E-shopové objednávky jsou vyřizovány v běžném režimu. Z důvodu velkého vytížení přepravních společností může být doručení prodlouženo o 1 - 3 dny.


PRODEJNA PRAHA 5 - STODŮLKY

Pondělí až sobota: 9:00 - 19:00 hod
(neděle a státní svátky máme zavřeno)
 


PRODEJNA PRAHA 9 - LIBEŇ

Pondělí až pátek: 10:00 - 19:00 hod
Sobota: 10:00 - 14:00 hod

(neděle a státní svátky máme zavřeno)

Více informací o prodejnách >>> 


Preventivní opatření

Vzhledem k aktuální situaci ohledně krizových opatření v zamezení šíření koronaviru jsme na prodejnách podnikli kroky, které by měly ochránit Vás i naše prodejce.

Kapacita našich prodejen je dostatečná, tak abychom za běžného režimu dodrželi pravidlo jedné osoby na 15 m2 prodejní plochy. V běžném režimu tedy nepředpokládáme, že by docházelo k tvoření front. V případě, že to bude situace vyžadovat, následujte prosím pokyny našich prodejců.

Vstup na naše prodejny je povolen pouze se zakrytým obličejem. Prosíme o použití roušky, respirátoru, šátku, šály či obdobné tkaniny.

Na naše prodejny jsme umístili dostatečné množství dezinfekčních prostředkůtak aby mohly být využívány k pravidelné dezinfekci. Tyto prostředky jsou k dispozici jak našim zaměstnancům, tak zákazníkům. Stejně tak jsou na našich prodejnách k dispozici rukavice.

Dále Vás prosíme o dodržování 2 metrových rozestupů

Prodejny jsou pravidelně dezinfikovány.

Ke zkoušení matrací a polštářů můžete využít netkanou textilii, tak aby nedošlo k přímému kontaktu zákazníka se zbožím, po použití jsou tyto textilie likvidovány.

Vážíme si Vašeho zájmu i v této nelehké době a těšíme se na Vaši návštěvu.