Aktuální informace - otevření prodejen v pondělí 10. 5. 2021

Vážení zákazníci, naše prodejny jsou otevřeny v běžném režimu s běžnou otevírací dobou. E-shopové objednávky jsou vyřizovány ve standardním režimu. 

PRODEJNA PRAHA 5 - STODŮLKY
Pondělí až sobota: 9:00 - 19:00 hod
(neděle a státní svátky máme zavřeno)

PRODEJNA PRAHA 9 - LIBEŇ
Pondělí až pátek: 10:00 - 18:00 hod
(soboty, neděle a státní svátky máme zavřeno)

Více informací o prodejnách >>>

Preventivní opatření

Vzhledem k aktuální situaci ohledně krizových opatření v zamezení šíření koronaviru jsme na prodejnách podnikli kroky, které by měly ochránit Vás i naše prodejce.

Kapacita našich prodejen je dostatečná, tak abychom za běžného režimu dodrželi pravidlo jedné osoby na 15 m2 prodejní plochy. V běžném režimu tedy nepředpokládáme, že by docházelo k tvoření front. V případě, že to bude situace vyžadovat, následujte prosím pokyny našich prodejců.

Vstup na naše prodejny je povolen pouze se zakrytým obličejem. Prosíme o použití respirátoru.

Na naše prodejny jsme umístili dostatečné množství dezinfekčních prostředků, tak aby mohly být využívány k pravidelné dezinfekci. Tyto prostředky jsou k dispozici jak našim zaměstnancům, tak zákazníkům. Stejně tak jsou na našich prodejnách k dispozici rukavice.

Dále Vás prosíme o dodržování 2 metrových rozestupů.

Prodejny jsou pravidelně dezinfikovány.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení