Ahorn Divia Soft matrace
Kód: 13159/80 13159/90 13159/100 13159/120 13159/140 13159/160 13159/180 13159/200 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Základní informace
Divia Soft je prémiová matrace od českého výrobce Ahorn, jejíž základ tvoří kvalitní studená HR pěna. Ta je navržena tak, aby tělu poskytovala stabilní a ergonomickou oporu po celou noc. Opravdovou výjimečnost však matraci dodává ložná plocha s vrstvou inovativního materiálu GraphiGel, který kombinuje mimořádnou měkkost s aktivní termoregulací, čímž zajišťuje maximální komfort během spánku.
Divia Soft je měkčí varianta matrace Divia. Lze vyrobit také v tužší variantě pod názvem Divia Hard.
Potah matrace je z kvalitní látky Tencel, která je vyrobena z lyocelového vlákna získávaného z botanických surovin. Má schopnost regulovat vlhkost, nabízí hladkou strukturu a odolnost vůči bakteriím. Pro vyšší komfort je potah prošit jemným rounem, které dodává matraci měkkost a příjemný dotek. Všitý bok s lemovací páskou a odvětrávací mřížkou pak podporuje proudění vzduchu a přirozenou ventilaci matrace.
Divia Soft je určena pro všechny typy lamelových roštů. Nosnost matrace je 160 kg.
Potahová látka
Matrace je opatřena potahem Tencel Premium. Tencel je lyocelové vlákno, které nabízí mnoho výhod pro komfort spánku. Mřížka v bocích potahu pomáhá odvádět teplo a vlhkost z jádra matrace. Potah je po celém obvodu opatřen zipem, pro snadné praní lze tedy potah rozdělit na dvě části. Potah je pratelný na 60 °C.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- GraphiGel - objemová hmotnost 45 kg/m3 - 6 cm
- studená HR pěna - objemová hmotnost 50 kg/m3 - 15 cm
Potah matrace:
- potah Tencel Premium
- dělitelný, snímatelný a pratelný
- pratelný na 60 °C
- materiálové složení - 60 % polyester, 40 % bavlna
Dodací lhůta
Aktuální dodací lhůtu Vám rádi sdělíme na vyžádání nebo po přijetí Vaší objednávky.
Atypické rozměry
Matrace lze vyrobit v různých atypických rozměrech. Ceny matrací s atypickým rozměrem je vždy nutné individuálně kalkulovat. Pro přesnou kalkulaci a objednání matrace v atypickém rozměru nás neváhejte kontaktovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace – základ zdravého spánku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Maximální nosnost: | 160 kg |
| Tuhost matrace: | 3 - středně měkká |
| Partnerská matrace: | Ne |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 24 cm |
| Složení jádra matrace: | Studená pěna |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 60 °C |
| Dělitelný potah: | Ano |
| Standardní potah: | Tencel |
| Volitelný potah: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
