Aktuální informace: Doprava zdarma od 1 000 Kč. Provoz e-shopu není omezen, objednávky jsou vyřizovány v běžném režimu. Naše prodejny jsou do odvolání uzavřeny. Více informací >>>

Odborný prodejce

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici odborný prodejce. Tato pozice zahrnuje zejména prodej zboží na prodejně v Praze.

U nás rozhoduje především osobnost. Vzdělání, znalosti a dovednosti si šikovný člověk dokáže rychle osvojit. Vaši osobnost však změnit nedokážeme. O Vašem přijetí rozhodne především to, jací jste, jak přemýšlíte, jaký je Váš životní styl a čím můžete obohatit a rozvinout naši firmu.

Pokud se nebojíte učit novým věcem a chcete se věnovat problematice zdravého spánku, tak hledáme právě Vás.

Co pro nás není důležité:

  • Váš věk
  • zda jste absolvent nebo máte již pracovní zkušenosti

Co pro nás je důležité:

  • chcete pracovat a dále se rozvíjet a nehledáte pouze nouzové řešení práce
  • znáte problematiku prodeje nábytku a zejména ložnicového nábytku (velkou výhodou, ne však podmínkou)
  • máte min. SŠ nebo SOU s maturitou, můžete být i absolvent
  • máte organizační schopnosti, dobrý time-management, smysl pro precizní práci, profesionalitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu
  • umíte dobře pracovat na PC a internetu
  • máte čistý trestní rejstřík
  • můžete o sobě říci, že máte vstřícné a komunikativní vystupování + kreativní a obchodně zaměřené myšlení
  • dokážete se domluvit i anglicky (velkou výhodou, ne však podmínkou)

Požadujeme:

  • min. SOU/SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (MS Office, Pohoda – výhodou)
  • zkušenosti s prodejem nábytku výhodou
  • orientace na zákazníka, schopnost obchodní argumentace
  • orientace na výsledek a na plnění cílů společnosti
  • příjemné vystupování
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • AJ výhodou

Náplň práce:

  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • odborné poradenství zákazníkovi
  • příprava cenových nabídek
  • navrhování a plánování nábytkových sestav
  • uzavírání kupních smluv
  • příjem a vyřízení reklamace
  • prezentace zboží na prodejně

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • různorodou činnost
  • stabilní zaměstnání u společnosti rodinného typu
  • dobré platové ohodnocení
  • bonusy z prodeje a výkonu celé prodejny
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • stravenky
  • sleva na firemní výrobky
  • vánoční prémie
  • telefon s neomezeným tarifem (volání, SMS, internet) i pro soukromé účely

Místo výkonu práce: Praha

Informace o pozici:

  • Společnost: Sleep Centrum s.r.o.
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadovaný jazyk: Čeština (Výborná) a Angličtina (Základní) - výhodou
  • Benefity: mobilní telefon, stravenky, bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, příjemný pracovní kolektiv
  • Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
  • Délka pracovního poměru: 1 rok doba určitá, poté prodloužení na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Souhlas se zpracováním osobních údajů – Poskytnutím svých osobních údajů v životopisu a přílohách dávám souhlas společnosti Sleep Centrum s. r. o., se sídlem Kolovečská 1938/2, 155 00 Praha 5, k jejich zpracování pro účely provedení výběrového řízení, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Souhlas uděluji na dobu 1 roku ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoliv odvolat. Současně tímto potvrzuji, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou pravdivé a přesné.

POKUD VÁS NABÍZENÁ POZICE ZAUJALA, TAK SE NÁM OZVĚTE!

Otevřete e-mail, napište nám něco o sobě a přiložte Váš životopis.

Vše nám pošlete na e-mail prace@sleepcentrum.cz, jako předmět zprávy uveďte ODBORNÝ PRODEJCE.