Cotton House Lorenzo petrolej wende bavlněné povlečení

Kód: 1130054.59
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
349 Kč / ks Měrná cena:
Skladem (2 ks)
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.08.2026
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranné bavlněné povlečení Lorenzo petrolej wende spojuje tmavší petrolejovou barvu se zeleným podtónem a kontrastní teplou oranžovou. Jednoduché jednobarevné provedení působí moderně a díky dvěma rozdílným stranám můžete vzhled postele snadno měnit podle nálady nebo obě barvy efektně kombinovat.

Jedna strana povlečení je petrolejová, druhá oranžová. Stačí přikrývku otočit nebo její horní část přehnout a během chvíle získáte jiný vzhled postele bez výměny celého povlečení.

  • oboustranné provedení se dvěma kontrastními barvami
  • 100% bavlna příjemná na dotek a prodyšná
  • praktické zapínání na zip pro snadné převlékání
  • rozměr přikrývky 140 × 200 cm a polštáře 70 × 90 cm

Dva barevné vzhledy v jednom povlečení

Lorenzo petrolej nabízí dvě výrazně odlišné barevné varianty v jedné soupravě. Tmavší petrolejová strana se zeleným podtónem působí elegantně a klidně, zatímco teplá oranžová dodává posteli výraznější a útulnější vzhled.

Obě barvy navíc dobře fungují společně. Přehnutím horní části přikrývky necháte vyniknout kontrastní oranžovou stranu a vytvoříte zajímavý dvoubarevný efekt. Kombinace petrolejové a oranžové se hodí zejména k přírodnímu dřevu, béžovým a krémovým odstínům i jednoduchým neutrálním doplňkům.

Příjemná 100% bavlna pro každodenní spaní

Povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Bavlněná tkanina je příjemná při kontaktu s pokožkou, prodyšná a vhodná pro používání během celého roku. Díky přírodnímu materiálu a jednoduchému jednobarevnému vzhledu je Lorenzo dobrou volbou pro každého, kdo dává přednost pohodlí a čistému stylu bez výrazných vzorů.

Praktické zapínání na zip

Povlak na přikrývku i povlak na polštář jsou opatřené zapínáním na zip. Převlékání je díky tomu rychlé a pohodlné a přikrývka i polštář zůstávají během používání bezpečně uvnitř povlaků.

Co obsahuje balení

  • 1× povlak na přikrývku 140 × 200 cm
  • 1× povlak na polštář 70 × 90 cm

Jak o bavlněné povlečení pečovat

Před prvním použitím doporučujeme povlečení vyprat. Povlaky perte naruby se zapnutými zipy, maximálně na 60 °C, a vždy se řiďte symboly údržby uvedenými na textilní etiketě výrobku. Po vyprání povlečení co nejdříve vyjměte z pračky a volně jej rozprostřete nebo pověste.

Barevné odstíny se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo displeje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bavlněné povlečení
EAN: 8595248441378
Materiál povlečení: 100% bavlna
Praní: 60 °C
Rozměr: 1x 70 x 90 a 1x 140 x 200 cm
Způsob uzavírání povlečení: Zip

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola