Postel Lago 2
Kód: 2526/140 2526/141 2526/142 2526/143 2526/160 2526/161 2526/162 2526/163 2526/180 2526/181 2526/182 2526/183 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Základní informace
Postel Lago 2 je moderní, kvalitní postel z lamina od německého výrobce Wiemann. Ložnicový nábytek Wiemann odpovídá nejvyšším standardům výroby, certifikované podle mezinárodní normy řízení jakosti. Veškerý nábytek je vyroben výhradně v Německu. Postel je vyrobena ze silné, vysoce kvalitní dřevotřískové desky s kvalitní povrchovou úpravou. Vrchní část hlavového čela postele je vyrobena z lamina v dekoru dřeva s hrubou strukturou.
Postel je nabízena ve dvou variantách. První variantou je postel s masivními chromovými nohami, druhou variantou je postel s dřevěnými nohami retro vzhledu. U obou variant postelí jsou zaoblené rohy postele.
Výška hlavového čela je cca 89 cm, výška čela u nohou je 48 cm. Výška bočnice postele je 48 cm. Postel má stavitelné podpěry roštu, které lze umístit ve 4 pozicích.
Specialitou postele Lago je možnost lavice s úložným prostorem umístěné v čele u nohou. V případě volby tohoto úložného prostoru je lavice součástí postele a vrchní část je vyrobena z koženky ve světlé barvě Champagne jako hlavové čelo. K posteli je také možné pořídit noční stolky, lampičky, skříně a další velké množství doplňků.
Provedení
Při výběru postele Lago máte na výběr ze dvou druhů nožiček.

Dodací lhůta
Aktuální dodací lhůtu vám rádi sdělíme na vyžádání nebo po přijetí vaší objednávky.
Atypické rozměry
Postel nelze vyrobit v jiných atypických rozměrech a provedeních.
Zjistěte více…
*Uvedená cena nezahrnuje matrace, rošty, noční stolky, skříně a dekorace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Archiv |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atypický rozměr postele: | Ne |
| Materiál postele: | Laminofolie |
| Vnější rozměr postele: | výrobce neudává |
| Výška bočnice: | 48 cm |
| Výška čela u hlavy: | 89 cm |
| Výška čela u nohou: | 48 cm |
| Výškové nastavení roštu: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
